MMA PLFAME MMAPiotr Szeliga otwarty na walkę z Jackiem Murańskim! Byłoby to starcie na… gołe pięści! [WIDEO]

Piotr Szeliga otwarty na walkę z Jackiem Murańskim! Byłoby to starcie na… gołe pięści! [WIDEO]

Piotr Szeliga wcześniej nie brał pod uwagę takiego pojedynku. ”Szeli” zmienił zdanie i jeśli padnie propozycja to jest otwarty na zestawienie z Jackiem Murańskim. Zawodnik z Dębicy chciałby, aby było to starcie na gołe pięści.

Przypomnijmy, że Szeliga był w centrum całego konfliktu przy walce Murański-Tańcula. Przed konferencją prasową doszło nawet do zadymy z ojcem Mateusza.

Sami zobaczcie w materiale poniżej:

Szeliga: Na początku w ogóle nie brałem takiej propozycji pod uwagę!

Piotr Szeliga w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o potencjalnym starciu z Jackiem Murańskim.

Na początku w ogóle nie brałem takiej propozycji pod uwagę, bo nie chcielibyśmy pompować tych ludzi, ale to wszystko zaszło za daleko i tak wszyscy o nich wiedzieli, i wszędzie ich pełno. Z Arturem Gwoździem stwierdziliśmy, że jak taka propozycja wyjdzie to ją po prostu weźmiemy i zrobimy swoje. Jeszcze chciałbym do tego dodać, że jeżeli miałbym wychodzić do klatki to na pewno chciałbym to zrobić na gołe pięści i tak byłoby najlepiej. Normalna walka jak w MMA nawet z parterem, ale na gołe pięści. Żeby było naprawdę.. Jakby miał być nokaut, to będzie nokaut i tyle. Bez rękawic, krwawa jatka.        

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Wielki szacunek! Niewidomy Ignacy Widłak wystartował na mistrzostwach polski w BJJ! Widzieliście?

Ignacy Widłak może być przykładem nie tylko dla młodzieży! Zawodnik z Kielc udowadnia, że można pokonywać bariery mimo przeciwności losu. Reprezentant Copacabany Kielce jest od urodzenia niewidomy, a mimo to wystąpił w młodzieżowych mistrzostwach polski w BJJ.

Piotr Szeliga: Dostałem propozycję walki z Pudzianem! [WIDEO] Zaskoczeni?

No to mamy spore zaskoczenie! Jak się okazuje Piotr Szeliga dostał propozycję walki z… Mariuszem Pudzianowskim (15-7). Przypomnijmy, że wcześniej pomiędzy nimi była wymiana zdań w mediach społecznościowych.