MMA PLEFM SHOWNorman ParkePiotr Szeliga ostro o sytuacji z Parke: Nawet już nie chce rewanżu z takimi knedlami!

Piotr Szeliga ostro o sytuacji z Parke: Nawet już nie chce rewanżu z takimi knedlami!

Piotr Szeliga szybko zabrał głos po oficjalnym oświadczeniu organizacji FAME MMA. ”Szeli” postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o zachowaniu Normana Parke. Zawodnik FAME MMA twierdzi, że w tym momencie nie chce już rewanżu z byłym mistrzem KSW.

Parke

Jeszcze parę dni temu Piotr Szeliga był pytany na insta stories o potencjalny rewanż. Powiedział wtedy:

Naturalnie, że myślę. No ku**a przegrałem z nim, no ku**a przegrałem, więc chciałbym spróbować się zrewanżować i na pewno przygotować się jak najlepiej potrafię.

Do ich starcia doszło na FAME MMA 14 w Tauron Arenie. ”Stormin” bez problemów w drugiej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem. Warto zaznaczyć, że walka odbyła się w rzymskiej klatce.

Szeliga zabrał głos!

Dziś w mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie w sprawie Normana Parke. Organizacja FAME MMA postanowiła zakończyć współpracę z byłym mistrzem KSW.

Równie szybko pojawił się pierwszy komentarz Piotra Szeligi.

Nie trawie takich ludzi, ta federacja dała mu wszystko co teraz ma i dzięki niej zarobił więcej niż w całym swoim życiu sportowym, zero lojalności i wdzięczności. MA SA KRA, nie pozdrawiam i nawet już nie chce rewanżu z takimi knedlami. Możecie sobie pisać co chcecie, ja mam własne zdanie i to się nigdy nie zmieni. Albo masz to we krwi i zachowujesz się elegancko, albo jak ON nie masz, nie szanujesz żadnych ludzi ani żadnych wartości i pomimo sportowych osiągnięć stajesz się nikim.

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje zerwanie współpracy FAME z Normanem Parke! Oberwało się Boxdelowi! Widzieliście?

Ponownie zrobiło się bardzo duże zamieszanie, w którym Norman Parke gra główną rolę. Don Kasjo skomentował ruch FAME MMA, które postanowiło zerwać współpracę z reprezentantem Irlandii Północnej. Życiński nie szczędził słów w stronę Michał “Boxdela” Barona.

Oficjalnie: Szymon Bajor zawalczy w organizacji PFL! Znamy przeciwnika! Będzie zwycięstwo?

Jest dobra wiadomość! Szymon Bajor (23-9) nie musiał długo czekać na konkretne propozycje. Polak będzie naszym następnym reprezentantem w prestiżowej organizacji PFL. 34-latek swój debiut  odnotuje trzynastego sierpnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis