MMA PLArchiwumEFM SHOWNorman ParkePiotr Szeliga ostro do Parke: C*j Ci na imieniny jak Arabowi, który nie dał pieniędzy trenerowi!

Piotr Szeliga ostro do Parke: C*j Ci na imieniny jak Arabowi, który nie dał pieniędzy trenerowi!

Piotr Szeliga jest pewny swego przed sobotnim pojedynkiem. ”Szeli” podczas FAME MMA 14 stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Starcie z Normanem Parke odbędzie się w rzymskiej klatce.

Szeliga

Szeliga ostatnie dwa starcia zakończył w świetnym stylu. Były spore problemy, bowiem lądował na deskach. Ostatecznie ”Szeli” przetrwał ciężkie chwile, aby zaraz odpowiedzieć mocnym ciosem. Piotr w październiku już w pierwszej rundzie znokautował debiutującego Krzysztofa ”Wujaszka Fericze” Ferenca.

Ostatni pojedynek miał miejsce na FAME MMA 13 w Gliwicach, gdzie do wyjaśnienia była mocna spina z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwim. Niskie kopnięcia robiły wrażenie. Wydawało się, że po kolejnych Szeliga nie będzie w stanie kontynuować walki. Pierwsza runda to zdecydowana dominacja w wykonaniu ”Araba”. W drugiej odsłonie chwila nieuwagi… cios prosto w punkt i mamy ciężki nokaut.

Arab nie dotrzymał słowa?

Tak można wywnioskować po słowach Piotra Szeligi podczas dzisiejszej konferencji FAME MMA 14. Ostatni rywal ”Szeliego” zapewniał, że pieniądze po walce przekaże na rzecz chorego trenera Rafała Antończaka.

Wypi*rdalaj z Polski gałganie pi*rdolony. Ch*j Ci na imieniny jak Arabowi, który nie dał pieniędzy dla trenera.

Cała konferencja poniżej:

Aktualna karta walk FAME MMA 14:

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg:
Mateusz ”Fit Lovers” Janusz vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs Wiktoria Jaroniewska

Zobacz także:

Jacek Murański prezentuje umiejętności i zapowiada rewanż z Tańculą! [WIDEO] Widzieliście?

Nie będzie tylko frontów na kolano i czekania na akcje rywala! Jacek Murański na kanale MMA-bądź na bieżąco zaprezentował obecną formę i zapowiedział duży rewanż z Arkadiuszem Tańculą. Trzeba przyznać, że jak na 53-lata widać tu duży charakter i zacięcie.

Dzisiaj II Konferencja przed FAME 14! Widzów będzie więcej niż na niejednej gali! Pod wrażeniem?

To już dzisiaj! W poniedziałek 9 kwietnia odbędzie się II Konferencja przed sobotnią galą FAME 14. Wydarzenie to odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie i obejrzy je duża liczba widzów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis