MMA PLGROMDAPiotr Szeliga o walce na GROMDZIE: No myślę, że jest duże takie prawdopodobieństwo!

Piotr Szeliga o walce na GROMDZIE: No myślę, że jest duże takie prawdopodobieństwo!

To byłoby spore zaskoczenie choć Piotr Szeliga już wielokrotnie wspominał, że chciałby zawalczyć na gołe pięści. Zawodnik FAME MMA odpowiadał na pytania widzów poprzez insta stories. Szeliga zdradził, że jest spora szansa, że zawalczy w organizacji GROMDA!

Szeliga

Szeliga nie ukrywa, że w takiej formule chciałby się zmierzyć z Popkiem Monsterem. Pytanie czy jest to możliwe? Patrząc choćby na ostatnią walkę ”Króla Albanii”, który dalej ma problemy z kontuzją ręki.

Piotr ostatni pojedynek odnotował w rzymskiej klatce, gdzie zmierzył się z doświadczony Normanem Parke. Zawodnik pochodzący z Dębicy ruszył na przeciwnika z szarżą ciosów, lecz było to zdecydowanie za mało. Parke świetnie się bronił. Dodatkowo były zawodnik UFC był szybszy, a jego uderzenia robiły wrażenie. W drugiej rundzie Norman obalił i szybko znalazł dogodną pozycję, aby zakończyć walkę przed czasem.

Piotr Szeliga o walce w GROMDZIE!

Piotr Szeliga za pomocą insta stories został zapytany o potencjalną walkę w organizacji GROMDA. ”Szeli” przyznał, że jest na to duża szansa.

Czy będę walczył na GROMDZIE? No myślę, że jest duże takie prawdopodobieństwo – że tak właśnie będzie.

Wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Thursday, June 16, 2022

Warto zaznaczyć, że Szeliga pojawił się na ostatniej edycji walk na gołe pięści.

Czy na @gromda.tv będzie OSTRY rozpi*rdol 😈😈😈🔥👊

Czy na @gromda.tv będzie OSTRY rozpi*rdol 😈😈😈🔥👊Z Fartem!Pjona!

Posted by Piotr Szeliga on Friday, June 10, 2022

Zobacz także:

Gala Trybsona tuż, tuż! Fist Universe – Transmisja PPV gdzie oglądać, bilety, karta walk, kiedy gala?

W piątek, 17 czerwca w Warszawie odbędzie się pierwsza gala spod szyldu Fist Universe, której organizatorem głównym jest Paweł “Trybson” Trybała. Gdzie oglądać transmisję PPV z wydarzenia? Czy bilety są dostępne? Jak wygląda karta walk? Wszystkiego dowiecie się z tego artykułu!

Don Kasjo ostro o walce ze Szpilką: Wybiję mu boks z głowy, znokautuje go! Co wy na to?

Walka Artur Szpilka kontra Kasjusz Życiński coraz bliżej? Wszystko na to wskazuje! Popularny ”Don Kasjo” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został ponownie zapytany o taki potencjalny pojedynek. Kasjusz zapewnia, że znokautuje ”Szpile”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis