MMA PLFENPiotr Szeliga na dłużej z MMA! Związał się z grupą Artnox Fight Sport

Piotr Szeliga na dłużej z MMA! Związał się z grupą Artnox Fight Sport

Foto: for. Marcin Cajdler

Wygląda na to, że Piotr Szeliga na dłużej związał się z MMA! Zawodnik, który zyskał popularność wygrywając z Krystianem Pudzianowskim na FEN 28 dołączył do grupy menadżerskiej Artnox Fight Sport.

Informacja o współpracy między Szeligą a menadżerem Arturem Gwoździem została przez nas potwierdzona za kulisami.

Transfer Szeligi do Artnox Fight Sport oznacza, że grupa promotorska będzie miała kolejnego freak fightera w swoich szeregach. Pierwszym jest Arkadiusz Tańcula, którego fani znają z występów w FAME MMA.

Piotr Szeliga na dłużej z MMA

Szeliga ma za sobą dopiero jedną walkę w zawodowym MMA. Na gali FEN 28 pokonał on przez TKO Krystiana Pudzianowskiego. “Mały Pudzian” nie był w stanie wyjść do trzeciej rundy konfrontacji z Szeligą i poddał walkę po drugiej odsłonie. Szeliga tym samym odniósł pierwszą wiktorię w MMA i już szykuje się do kolejnych pojedynków w nowej dla siebie formule.

Piotr Szeliga na co dzień jest trenerem personalnym i motywatorem psycho-fizycznym. Od lat jest związany ze sportami siłowymi i może pochwalić się wieloma sukcesami na swojej koncie. Przez 11 lat był hokeistą, przez całe życie pasjonuje się sportem.

W jakiej walce widzielibyście Szeligę w kolejnym występie w klatce?

Zobacz także:

Piotr Szeliga żartuje z walki z Pudzianowskim: To ja po dwóch malinowych reddsach

Piotr Szeliga żartuje z walki z Krystianem Pudzianowskim na FEN 28. Po zwycięstwie nad “Pudzianem”, Szeliga słaniał się na nogach z wycieńczenia, ale teraz potrafi z tej sytuacji zażartować.

FEN 28: Dantejskie sceny po walce Szeliga vs. Pudzian! Mdlejący zostają zniesieni do karetki! [WIDEO]

Uczestnicy drugiej walki wieczoru FEN 28 zostawili sporo serca w klatce. Wycieńczeni zawodnicy potrzebowali później pomocy medycznej.

Mistrz KSW chce walki Szeligą? “Koniecznie musimy uruchomić maszynę #narkunteam”

Czy mistrz KSW chce walki z Piotrem Szeligą? Pogromca Krystiana Pudzianowskiego, który po sobotniej gali FEN 28 zyskuje coraz większą popularność znalazł się w kręgu zainteresowań mistrza Konfrontacji Sztuk Walki.