MMA PLFAME MMAPiotr Szeliga jest gotowy na walkę dwóch na jednego: To chyba powinni sobie poradzić?

Piotr Szeliga jest gotowy na walkę dwóch na jednego: To chyba powinni sobie poradzić?

Trzeba przyznać, że Piotr Szeliga jest pewny siebie! ”Szeli” w mediach społecznościowych wyjawił, że Mateusz i Jacek Murański mieli odmówić. W tej sytuacji Szeliga jest otwarty na walkę dwóch na jednego.

Szeliga

Szeliga ostatni pojedynek odnotował w sobotę na FAME MMA 11 w Gliwicach. Była to druga walka w freakowej organizacji. Szeliga był zmotywowany, ponieważ chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem.

Od samego początku obaj szukali mocnego uderzenia. Szeliga padł na deski i wydawało się, że jest w dużych opałach. Krzysztof Ferenc zaryzykował i poszedł za ciosem. Szeliga skontrował mocnym uderzeniem – i mamy ciężki nokaut.

Szeliga: Na pewno nie ze względów finansowych!

Piotr Szeliga jest otwarty na szalone starcie! Dwóch na jednego – ”Szeli” kontra Jacek i Mateusz Murański.

Tak jak pisałem w poście zarówno jeden jak i drugi dostali propozycję walki ze mną i zarówno jeden jak i drugi tą propozycję odrzucili. Na pewno nie ze względów finansowych, bo z tego co wiem w grę wchodziły naprawdę duże pieniądze. Skoro nie chcą pojedynczo, to obaj mogą połączyć siły i wyjdziemy 2 na 1. To chyba powinni sobie poradzić?

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Marcin Różalski ponownie chwali Don Kasjo: Kasjusz ma rację w wielu rzeczach! Zaskoczeni?

Marcin “Różal” Różalski to bardzo dobrze nam znana persona. Były mistrz KSW, zasłynął z nie przebierania w słowach i ciętego języka. Jeśli coś mu się nie podoba, to otwarcie krytykuje. Często wdawał się w konfrontację liryczne z dziennikarzami, czy innymi zawodnikami. Tym razem w wywiadzie dla myMMA.pl wypowiedział się o “Don Kasjo”, ale w przychylnej tonacji. Pochwalił niektóre zachowania Kasjusza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis