Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAPiotr Szeliga gotowy stoczyć dwie walki jednego wieczoru na gali FAME MMA 18!

Piotr Szeliga gotowy stoczyć dwie walki jednego wieczoru na gali FAME MMA 18!

Piotr Szeliga jest pewny siebie! Freak fighter z Dębicy w rozmowie z kanałem ”FAME News” wyjawił, że jest gotowy stoczyć dwie walki jednego wieczoru, podczas FAME MMA 18. Wiemy także kto byłby drugim potencjalnym przeciwnikiem ”Szeliego”.

Szeliga

Szeliga dwudziestego maja w Łodzi stanie przed kolejnym dużym wyzwaniem w swojej dotychczasowej przygodzie. Było starcie z Normanem ”Storminem” Parke, Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem, a teraz czas na zestawienie z Michałem ”Wampirem” Pasternakiem.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego podkręca emocje. W rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zapewnił, że Szeliga będzie codziennie dojeżdzany.

Ludziom się bardzo podoba, bo w końcu szczelina dostanie wpi****. Większość komentarzy obstawiam w ciemno, że było ”jedziesz z kozą” i tyle. Mordo wczoraj to dostałem milion takich różnych wiadomości i ludzie piszą, że są za mną i trzeba w końcu wyjaśnić tego dłubacza. Nie wiem czy o tym wie szczelina, ale codziennie będzie dojeżdżany! To jest już oficjalne info, które trener dziś wrzucił. Codziennie ma dojazd. To nie jest tak, że to są puste słowa. Ma przechlapane.   

Szeliga gotowy na dwie walki!

Tak to prawda… Piotr Szeliga zapewnił, że jest gotowy, aby na FAME MMA 18 stoczyć dwa pojedynki jednego wieczoru. Jego drugim przeciwnikiem byłby Natan Marcoń.

Ja bym w ogóle chciał zaproponować walkę po walce. Po walce z Pasternakiem chętnie bym wziął Marconia do klatki. Nie ma problemu, mogę zrobić walkę po walce, byle bym nie miał czegoś złamanego po walce i tyle. Tak to normalnie. Będzie chciał, to niech pokaże, jaki jest mocny w oktagonie. Mogę wziąć walkę po walce, tylko żeby sobie odpocząć z pół godziny. Nawet może być klatka rzymska, żebym nie musiał gonić za nim.

Zobacz także:

Rafał Haratyk na dopingu w ostatniej walce? Jest obszernie wyjaśnienie menadżera!

Rafał Haratyk walczył na dopingu w swojej ostatniej walce na gali ARES FC 11? Polak mierzył się tam z Abdoulem Abdouragimovem w starciu o mistrzowski pas wagi średniej. Okazuje się, że wyniki badań antydopingowych “Polskiego Czołga” nie poszły po myśli.

Tańcula obawia się o Ferrariego na FAME 18: Wziął dwie walki, a ostatnio ledwo tlenu miał na jedną! Widzieliście?

Arkadiusz Tańcula to jeden z bohaterów nadchodzącej gali FAME 18, która już 20 maja odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Tam w walce o pas mistrzowski kategorii do 84 kilogramów zmierzy się z Maksymilianem “Wiewiórem” Wiewiórką. Ale nie tylko o tej walce wypowiedział się w rozmowie z kanałem FanSportu. Tańcula obawia się mocno o Ferrariego, czyli innego bohatera wspomnianej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis