MMA PLFAME MMAPiotr Szeliga: Dostałem propozycję walki z Pudzianem! [WIDEO]

Piotr Szeliga: Dostałem propozycję walki z Pudzianem! [WIDEO]

No to mamy spore zaskoczenie! Jak się okazuje Piotr Szeliga dostał propozycję walki z… Mariuszem Pudzianowskim (15-7). Przypomnijmy, że wcześniej pomiędzy nimi była wymiana zdań w mediach społecznościowych.

Zawodnik pochodzący z Dębicy w ostatnim czasie nie może narzekać na brak ciekawych ofert. Reprezentant Artnox Fight Sports w najbliższej walce będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Szeliga nie będzie dobrze wspominał występu na FAME MMA 8, gdy przed czasem przegrał z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem.

Szeliga o pojedynku z Pudzianowskim: Bym się rozgrzał i byłaby walka!

Jak się okazuje Piotr Szeliga dostał propozycję walki z Mariuszem Pudzianowskim (15-7). Miało to miejsce dwudziestego marca, gdy w ostatniej chwili z rozpiski wypadł Bombardier. Ostatecznie organizacja KSW postanowiła, że wybierze debiutującego Nikole Milanovicia.

Tak, była taka propozycja. Dostałem telefon czy byłbym w stanie wyjść do Mariusza w zastępstwo. Telefon był jakieś pięć godzin przed walką, więc jakieś trzy godziny/3,5 by mi zajęły dojechanie na miejsce. Bym się rozgrzał i byłaby walka, ale miałem dostać telefon potwierdzający, później dostałem telefon, że jednak nie zawalczę, więc szkoda, ale tak była taka sytuacja.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Norman Parke sprzedaje pas Króla i sztabkę złota od FAME MMA. Smutne rozstanie z polską organizacją?

Norman Parke sprzedaje pas Króla i sztabkę złota, które otrzymał od organizacji FAME MMA za zwycięstwo z Don Kasjo w jednej z najgłośniejszych walk ostatnich miesięcy w sportach walki w Polsce. Czy to oznacza smutne rozstanie Irlandczyka z polską organizacją?

Alistair Overeem w GLORY! Holender wraca do korzeni i walk w kickboxingu! Kto rywalem?

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników sportów walki na świecie Alistair Overeem w organizacji GLORY! Holender wraca zatem do korzeni i swoje kolejne walki stoczy w kickboxingu!