MMA PLEFM SHOWNorman ParkePiotr Szeliga do Parke: Dla mnie już nie istniejesz! Nie masz zasad, jesteś nikim!

Piotr Szeliga do Parke: Dla mnie już nie istniejesz! Nie masz zasad, jesteś nikim!

Na instagramie doszło do krótkiej konfrontacji słownej Piotra Szeligi z Normanem Parke. ”Szeli” zapewnia, że ”Stormin” dla niego już nie istnieje i jest nikim. Wszystko na to wskazuje, że już nie dojdzie do ich rewanżowego pojedynku. Zawodnik FAME MMA liczył na drugie starcie tym razem w formule K-1.

Parke

Norman ostatni pojedynek stoczył w main evencie PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. ”Stormin” po 3-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał powracającego Grzegorza Szulakowskiego. Warto zaznaczyć, że ”Szuli” naprawdę dobrze zaprezentował się w tym starciu.

W pierwszej rundzie było obalenie, a w drugiej Grzegorz licznie odpowiadał niskimi kopnięciami. W końcówce ”Stormin” wyprowadził mocne łokcie i pojawiło się sporo krwi. Parke udowodnił, że dalej może postawić bardzo twarde warunki i wygrywać z topowymi zawodnikami w Europie.

Szeliga: Twoje słowo nie jest nic warte!

Piotr Szeliga wszedł w krótką dyskusję z Normanem Parke. Wszystko zaczęło się od słów ”Szeliego”.

Nie trawie takich ludzi, ta federacja dała mu wszystko co teraz ma i dzięki niej zarobił więcej niż w całym swoim życiu sportowym, zero lojalności i wdzięczności. MA SA KRA, nie pozdrawiam i nawet już nie chce rewanżu z takimi knedlami. Możecie sobie pisać co chcecie, ja mam własne zdanie i to się nigdy nie zmieni. Albo masz to we krwi i zachowujesz się elegancko, albo jak ON nie masz, nie szanujesz żadnych ludzi ani żadnych wartości i pomimo sportowych osiągnięć stajesz się nikim – Szeliga.

Szeli, bezmózgu, REWANŻ? Nigdy nie dałbym rewanżu takiemu ogórowi jak ty. Nie zapomnij o tym co podarowałem twojemu trenerowi, powinieneś być za to wdzięczny – dodał na koniec ”Stormin” – Parke.

Norman, twoje słowo nie jest nic warte. Pamiętaj co ustaliliśmy kiedy narzekałeś na swoich szefów zaraz przed konferencją. Ta federacja dawała ci przyszłość, a ty na wszystkich naplułeś, łącznie z tymi, którzy dawali ci na chleb. Dla mnie już nie istniejesz, nie masz zasad, jesteś nikim – Szeliga.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu UFC! Walka z Gaethje się oddaliła?

Niestety, ale Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC! “Gamer” co prawda wciąż jednak znajduje się w czołowej dziesiątce dywizji do 70 kilogramów, ale walka z Justinem Gaethje się nieco oddaliła.

Norman Parke otwarty na starcie z Tyburskim: Może ta duża kobieta! Co wy na to?

Norman Parke ma za sobą pojedynek w kolejnej freakowej organizacji. ”Stormin” wskazał swoich potencjalnych przeciwników. Były tymczasowy mistrz KSW wyraził chęć pojedynku z Pawłem Tyburskim. Niewykluczone, że w przyszłości do takiego starcia dojdzie w organizacji PRIME SHOW MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis