MMA PLFAME MMAPiotr Szeliga chce rewanżu z Normanem Parke! Proponuje walkę w samej stójce!

Piotr Szeliga chce rewanżu z Normanem Parke! Proponuje walkę w samej stójce!

Tak to prawda! Tuż po walce Piotr Szeliga zaproponował Normanowi Parke drugie starcie. Tym razem byłaby to walka w samej stójce. Jest to dość zaskakujące, bowiem w pierwszej odsłonie ”Szeli” miał szansę, aby zaskoczyć rywala, lecz nie było takiego momentu. Parke dominował od początku do końca. ”Stormin” odnotował kolejne pewne zwycięstwo w freakowej organizacji.

Szeliga

”Szeli” od samego początku ruszył z ciosami na przeciwnika. Parke był na to przygotowany. Szybkość i celność była widoczna od samego początku. Po kolejnym uderzeniu Szeliga padł na deski. Zawodnik pochodzący z Dębicy wytrwał ciężkie chwile i pokazał charakter.

W drugiej rundzie Szeliga szybko ruszył z uderzeniami i postawił wszystko na jedną kartę. Było to za mało na świetnie dysponowanego Parke. ”Stormin” zdobył obalenie, a w parterze zdominował przeciwnika. Ostatecznie zza plecami ciosami skończył Piotrka.

Szeliga chętny na rewanż!

Tuż po walce Piotr Szeliga zabrał głos i zapewniał, że robi postępy. Trzeba przyznać, że ”Szeli” ma charakter i próbował zaskoczyć, lecz nie miał żadnych szans z byłym zawodnikiem UFC.

Szeliga zaproponował przeciwnikowi rewanż. Piotr ma nadzieje, że dojdzie do ich drugiego starcia, ale tym razem na zasadach K-1 w rzymskiej klatce.

Co wy na to?

Zobacz także:

Jacek Murański przerywa wywiad z Nitro! Domaga się konfrontacji: Porozmawiamy w cywilizowany sposób?

Dymy, dymy! Tak to musiało się skończyć. Udało nam się dziś porozmawiać z Sergiuszem Górskim, który już jutro stoczy drugi pojedynek w FAME MMA. W pewnym momencie wywiad postanowił przerwać Jacek Murański, który domagał się konfrontacji słownej.

FAME MMA 14: Alan prowokował Murańskiego zdjęciem: Mnie może nie miał kto wychować, ale zobacz to… Widzieliście?

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą FAME MMA 14. Podczas tego wydarzenia w jednej z najgłośniejszych walk imprezy Alan Kwieciński prowokował Mateusza Murańskiego zdjęciem. Kontrowersyjnym zdjęciem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis