MMA PLACAPiotr Strus zapowiada swój powrót: “Rywal jest, data jest…”

Piotr Strus zapowiada swój powrót: “Rywal jest, data jest…”

Jeden z najlepszych Polaków walczących w dywizji średniej Piotr Strus zapowiada swój powrót do startów! 32-latek od listopada 2019 roku stoczył tylko dwie walki, w których to musiał uznać wyższość tego samego rywala – Rafała Haratyka.

Strus o swojej najbliższej walce poinformował w mediach społecznościowych. Na Instagramie zamieścił filmik z wieczornego treningu z trenerem Robertem Złotkowskim w Warszawskim Centrum Atletyki oraz zapewnił, że ma już rywala i datę kolejnego pojedynku.

Piotr Strus zapowiada swój powrót: “Rywal jest, data jest…”

“Wchodzę w najcięższy etap przygotowań do walki! Rywal jest, data jest – teraz czas trochę przyspieszyć i wkręcić się na wysokie obroty!
Wieczorne myczki z @robertzlotkowski

Strus jest zawodnikiem związanych z organizacją ACA i to w barwach tego pracodawcy najprawdopodobniej zobaczymy jego kolejny występ. O szczegółach walki Piotra Strusa będziemy informować na bieżąco na łamach MMA.PL.

Zobacz także:

KSW 62: Wzruszająca zapowiedź walki Grzebyk-Zaromskis! Pojawiły się łzy… [WIDEO]

To jest coś wyjątkowego! Wzruszony Marius Zaromskis (23-9) wspomina wyjazd z kraju i prosi o wsparcie swoich kibiców. Litwin już siedemnastego lipca stoczy rewanżowy pojedynek z Andrzejem Grzebykiem (17-4)

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.

HIGH LEAGUE: Z TikToka do oktagonu. “Cesarz Narcyz” zadebiutuje w MMA!

High League przekonało do walki w MMA kolejną gwiazdę mediów społecznościowych. Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w oktagonie wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli „Cesarz Narcyz” (0-0)!