MMA PLFAME MMAPiotr Piechowiak odpowiada Najmanowi: Czy strach przed BESTIĄ powoduje bezsenność?

Piotr Piechowiak odpowiada Najmanowi: Czy strach przed BESTIĄ powoduje bezsenność?

Jest odpowiedź Piotra Piechowiaka (0-0) na kontrowersyjny wpis, który ostatnio poczynił Marcin Najman (2-4). “Bestia” także nie szczędzi uszczypliwości w kierunku swojego najbliższego oponenta.

Piotr „Bestia” Piechowiak (0-0) to najbliższy rywal Marcina Najmana (2-4). Zawodnicy ci zmierzą się ze sobą w walce na zasadach MMA już 28 marca na gali FAME MMA 6 w Częstochowie.

W mediach natomiast trwa wymiana “uprzejmości: miedzy tymi zawodnikami.

„Bestia” Piechowiak był gościem programu 6Pak, gdzie jak czytamy opowiedział o: kulturystyce, zawodach i startach, genezie konfliktu z PZKFiTS oraz samym Związku, w drugim natomiast o wszystkim, co związane z MMA, czyli przyszłych walkach dla federacji FAME MMA, przygotowaniach do pojedynku z Marcinem „EL TESTOSTERONEM” Najmanem, słynnym show w klatce, rozrywaniu t-shirtu, muzyce i teledyskach.

Do wywiadu tego w kontrowersyjnych słowach odniósł się “El Testosteron”, o czym informowaliśmy wczoraj:

Teraz natomiast mamy odpowiedź Piechowiaka. Kulturysta zamieścił bowiem w mediach społecznościowych wpis adresowany do Marcina Najmana:

Marcin, a wyobraź sobie jak bardzo nam wszystkim jest Ciebie szkoda, każdy kto ogląda Twoje walki wie, że mocny jesteś tylko w gębie, a przegrywasz dlatego, że zamiast jaj masz po prostu cipę 😂 Poza tym widzę, że dodałeś posta o 3 w nocy, tak długo myślałeś, czy strach przed BESTIĄ powoduje bezsenność? 🤣 Walka dopiero za 2.5 miesiąca, mam nadzieje, że jakoś dotrwasz i czasem się trochę zdrzemniesz… pomimo strachu i leku , który Cię już prześladuje 😂😎 #mma #fight #walka #show #fame #teambestia 🔥

Marcin, a wyobraź sobie jak bardzo nam wszystkim jest Ciebie szkoda, każdy kto ogląda Twoje walki wie, że mocny jesteś…

Opublikowany przez Piotr Piechowiak Piątek, 10 stycznia 2020