MMA PLClout MMAPiotr Pająk odpowiada na hejt, który pojawił się po jego przegranej w Clout MMA!

Piotr Pająk odpowiada na hejt, który pojawił się po jego przegranej w Clout MMA!

Piotr Pająk postanowił na insta stories odpowiedzieć na hejt w komentarzach, który się wylał po jego sobotnim występie na gali Clout MMA 1. Pająk zawalczył na freakowej gali w Warszawie, gdzie zmierzył się z Wojciechem ”Rekordzistą” Sobierajskim. Walka zakończyła się już w pierwszej rundzie sporą niespodzianką.

Pająk

Warto zaznaczyć, że ”Rekordzista” jest prawdziwym sportowcem z krwi i kości, a dodatkowo posiada za sobą przygodę w boksie amatorskim. Wojciech ma stoczonych sporo pojedynków w boksie, a w amatorce krzyżował rękawice choćby z popularnym freak fighterem – Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Było dużo niskich kopnięć z obu stron. Sobierajski mocno podłączył rywala, który padł na deski. Sędzia nie zauważył, że było to po ciosie i uznał to za poślizgnięcie. W końcówce rundy Sobierajski jeszcze bardziej przyśpieszy i przy siatce doszedł do głosu z mocną serią. Pająk nie był w stanie kontynuować pojedynku. Tym samym Wojciech odnotował drugie efektowne zwycięstwo w freak fightach.

Pająk odpowiada!

Oto krótkie podsumowanie Piotra Pająka, który zabrał głos po sobotniej przegranej na gali Clout MMA 1 w Warszawie.

Nie szukam usprawiedliwień, biorę przegraną na klatę i idę dalej w swoją stronę… Czasem jeden cios potrafi pokrzyżować najlepszy plan😴 Odcięło mnie na 2 minuty po uderzeniu lewym sierpowym w skroń… Dziękuję tym którzy byli ze mną i są dalej! TO ZWYKŁE POTKNIĘCIE W DRODZE NA SZCZYT! Dziękuję mojemu narożnikowi @pawel_muaythai_fighter @bombabjj @shamrock_coaching i oczywiście człowiekowi który śpiewał przy wyjściu @oloskunk 😎 Dziękuję federacji @cloutmma za to że dali mi szansę tej walki💪🏼 Dzięki @wojciech_sobierajski za dobrą lekcję

Popularny podróżnik na insta stories postanowił odpowiedzieć na hejt, który pojawił się w komentarzach.

Pokaże wam jak wygląda hejt w internecie w tych czasach… Niestety większość osób jest sfrustrowanych tym, że im kupon nie siadł, a nie tym, że na przykład strzał jeden może zakończyć walkę… Wojtek miał 100 amatorskich walk w boksie i jest kozakiem (to były małe rękawice). Nie brakuje też wielu specjalistów od sportów walki, którzy nigdy nie byli nawet na treningu, a wiedzą wszystko najlepiej…  Pozdro dla prawdziwych. Lekkie potknięcie! Wstałem biorę rozpęd i idę dalej. Albo nie… Nie będę nikogo udostępniał. Wystarczy wejść w komentarze, wysyp trolli i znawców.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis