MMA PLFAME MMAPiotr Pająk o walce z Wiewiórem: On nie jest chętny, bo wie że straci pas!

Piotr Pająk o walce z Wiewiórem: On nie jest chętny, bo wie że straci pas!

Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka (4-1) w sobotę w Tauron Arenie po raz pierwszy obronił pas organizacji FAME MMA. W komentarzach jeden z fanów/widzów postanowił zapytać Piotra Pająka o potencjalne starcie z ”Wiewiórem”. Youtuber ”Podróże Wojownika” zapewniał, że jest gotowy, lecz potencjalny przeciwnik nie będzie chciał takiego starcia. Będzie jakaś odpowiedź?

Pająk

Wiewiórka podczas FAME MMA 14 zmierzył się z Krystianem ”Krychą UFC” Wilczakiem. Bez większego zaskoczenie nie widzieliśmy dużych wymian w stójce tylko… kolejne obalenia po stronie Wiewióra. Maksymilian dość łatwo zdobywał obalenia i kontrolował rywala z góry. Wilczak nie mógł odnaleźć się w tym starciu. Warto zaznaczyć, że ”Wiewiór” tuż po walce zapewniał, że zlekceważył rywala i nie podszedł do przygotowań tak poważnie. Co można było zauważyć już pod koniec walki, gdzie pojawiły się naprawdę spore problemy kondycyjne.

Pająk gotowy na walkę o pas!

Piotr Pająk jest gotowy na walkę z Maksymilianem Wiewiórem o pas FAME MMA. Popularny podróżnik zapewnia, że ”Wewiór” nie jest chętny na takie zestawienie.

Bardzo chętnie. Tylko on nie jest chętny, bo wie że straci pas.

Warto zaznaczyć, że Pająk jeszcze nie tak dawno w rozmowie z naszym portalem wspominał o swojej sytuacji w FAME MMA.

No wiesz co jak podpisywałem kontrakt nie spodziewałem się, że będę walczył tylko raz w roku i to że będzie trzeba prosić się o tą walkę. Nie ma co ukrywać zawodników w mojej kategorii jest tam najwięcej, a niestety nikt nie chce się ze mną bić i to jest najgorsze. Paru chłopaków na wywiadach opowiadało, że się mogą ze mną bić – byli pytani co uważają na temat walki ze mną. Na przykład Wiewiór, Krycha, parę osób jeszcze się napinało. Jak przyszło co do czego to nie mam z kim walczyć, niestety chłopaki kalkulują. Większość bierze walki, które wiedzą, że wygrają i tak to wygląda. Mam nadzieję i wierzę w to, że w końcu mi kogoś znajdą. Może na kolejnej? Zobaczymy jak to wyjdzie. To będzie moja trzecia walka, wypełnie kontrakt, a co dalej? To zobaczymy. 

Trzeba przyznać, że byłby to ciekawy pojedynek. Pytanie kto będzie następny pretendentem do tytułu FAME MMA? Blisko takiej szansy niewątpliwie jest Dawid Malczyński, który w tym momencie może pochwalić się dwoma zwycięstwami z rzędu.

Zobacz także:

Zawodnik FAME MMA znowu miał problemy: Byłem na odwyku, właśnie wyszedłem!

Zawodnik FAME MMA Gabriel Al-Sulwi znany jako “Arab” przyznał się, że znów miał swoje problemy i wylądował na odwyku. W opublikowanym filmie na Instagramie tłumaczy, że obiecane pieniądze na trenera Antończaka zostaną przekazane w najbliższym czasie.

Kasjusz Życiński chce wrócić do FAME MMA? Don Kasjo ostro odpowiada Boxdelowi!

To jest spore zaskoczenie! Michał ”Boxdel” Baron jeden z właścicieli FAME MMA twierdzi, że dostał wiadomość od Kasjusza Życińskiego. Popularny ”Don Kasjo” miałby chcieć wrócić do freakowej organizacji. Długo też nie musieliśmy czekać aż Kasjusz zabierze głos w całej sprawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis