MMA PLFAME MMAPiotr Pająk o następnej walce w FAME MMA: Dostałem już propozycję!

Piotr Pająk o następnej walce w FAME MMA: Dostałem już propozycję!

Foto: FAME MMA

Piotr Pająk nie ukrywa, że jego aktualnym celem sportowym jest natychmiastowy rewanż z Alanem Kwiecińskim. Jak się okazuje popularny podróżnik już teraz dostał propozycję następnego pojedynku.

Walka z byłym uczestnikiem ”Ekipy z Warszawy” na ostatniej gali FAME MMA 8 dostarczyła mnóstwo emocji. Od początku do końca dużo wymian i momentami zwroty akcji. Odjęte punkty spowodowały, że Pająk musiał uznać wyższość Kwiecińskiego. Po starciu pojawiło się wiele komentarzy o niesłusznym werdykcie.

Pająk: Muszę honorowo wziąć rewanż!

Piotr Pająk zdradził, że dostał propozycję od FAME MMA, aby zawalczyć na zbliżającej się gali. Wojownik pochodzący z Bielska-Białej musi odmówić ze względu na podróż oraz uraz, którego się nabawił w ostatniej walce.

Padło pytanie, kiedy stoczę następną walkę w FAME MMA. Propozycję już dostałem. Niestety na 9 musiałem odmówić, ponieważ jestem w podróży. Mam jeszcze jakąś kontuzję po ostatniej walce. Nie byłbym w stanie się przyszykować. Mam nadzieje, że uda mi się zawalczyć na dziesiątce, lub jedenastce. Chcę żeby to był rewanż z Alanem Kwiecińskim, bo jest to dla mnie teraz najbardziej istotne. Wiele osób pisało, że to jest bezsensu, żeby nie brać rewanżu i tak dalej, ale uwierzcie mi ja do tego podchodzę inaczej. To są moje ambicje i ja po prostu muszę honorowo wziąć rewanż czy on musi, jak tam wolicie. Kontrakt mam na trzy walki, więc pojawię się na pewno.

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Kubiszyn o zwycięstwie na gali GROMDA 3! Zaskoczył?

Mateusz Kubiszyn zachwycił na ostatniej gali GROMDA. Doświadczony kick-boxer w trzeciej odsłonie znokautował ”Tysona”

Don Kasjo: Mówili, że głupoty gadam, a Floyd walczy z youtuberem!

Don Kasjo postawił warunek! Następna walka musi być z zawodnikiem UFC. Kasjusz apelował o walkę z Khabibem Nurmagomedovem oraz Conorem McGregorem