MMA PLFAME MMAPiotr Pająk na treningu z następnym… byłym mistrzem UFC!

Piotr Pająk na treningu z następnym… byłym mistrzem UFC!

Piotr Pająk jest w mocnych przygotowaniach do drugiego pojedynku w FAME MMA. Popularny podróżnik w mediach społecznościowych poinformował, że na macie spotkał następnego byłego mistrza UFC!

Do debiutu doszło dwudziestego pierwszego listopada na FAME MMA 8 w Łodzi. Pająk w formule K-1 zmierzył się z Alanem Kwiecińskim.

Trzeba przyznać, że ich pierwszy pojedynek dostarczył sporo emocji. Od początku do końca mieliśmy dużo mocnych wymian. W drugiej rundzie liczony był Pająk zaś w trzeciej Kwieciński. Były też minus punkty za cios po komendzie ”STOP”. On mocno przesądził – co do wyniku tego starcia.

Piotr Pająk spotkał na macie Rafaela Dos Anjosa!

Piotr Pająk swój najbliższy pojedynek stoczy siedemnastego kwietnia na jubileuszowej dziesiątej edycji FAME MMA. Popularny podróżnik do walki przygotowuje się w Rio De Janeiro w klubie Academia Upper. 

Pająk poinformował w mediach społecznościowych, że tym razem na macie spotkał Rafaela Dos Anjosa (30-13).

Następny dzień, następny spotkany mistrz 😁 @rdosanjosmma 🙏🏼 Były mistrz UFC 🙏🏼 Mam wielkie szczęście w życiu spotykając takich ludzi na swojej drodze… 😎🇧🇷😉 Właśnie jestem po sparingach a wieczorem świętuje moje jutrzejsze urodziny 😁😁😁

Brazylijczyk to były mistrz wagi lekkiej w organizacji UFC. 36-latek po tytuł sięgnął w marcu 2015 roku, gdy na dystansie 5-rund zdominował Anthony Pettisa. W pierwszej obronie Dos Anjos potrzebował zaledwie minuty i sześciu sekund na znokautowanie Donalda Cerrone.

Rafael stracił pas w starciu z Eddie Alvarezem. Dos Anjos miał poważne problemy ze zmieszczeniem się w limicie. Definitywnie odbiło się to na walce. Brazylijczyk przegrał już w pierwszej rundzie przez nokaut.

Po następnej przegranej Rafael zdecydował, że przejdzie do wyższej kategorii wagowej. Wojownik z Rio De Janeiro w ostatnim czasie walczy mocno w kratkę. Trzeba jednak dodać, że są to starcia z ścisłą czołówką.

Ostatnią walkę Dos Anjos stoczył w listopadzie. Brazylijczyk niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Paula Feldera.

Zobacz także:

To nie koniec? Lil Masti pozwała FAME MMA!

Aniela Bogusz nie zamierza tak tego zostawić. ”Lil Masti” na swoim kanale YouTube zdradziła, że pozwala organizację FAME MMA. Dlaczego?

To dobry pomysł? FAME MMA rusza z nowym projektem!

Fame MMA rusza z kolejnym dużym projektem! Poznańska organizacja wyciąga dłoń do mniej rozpoznawalnych twórców internetowych i daje szansę na zdobycie dużej rozpoznawalności.