MMA PLFAME MMAPiotr Pająk chwali Martę Linkiewicz po obozie w Tajlandii: Jest zawzięta, ani razu z nami na melanż nie poszła

Piotr Pająk chwali Martę Linkiewicz po obozie w Tajlandii: Jest zawzięta, ani razu z nami na melanż nie poszła

Piotr Pająk chwali mistrzynię FAME MMA Martę Linkiewicz! Popularny polski youtuber udzielił wywiadu Michałowi Rogozińskiemu dla 6PAKTV, gdzie opowiedział o obozie w Tajlandii, w którym udział brała także Linkimaster.

Piotr Pająk chwali Martę Linkiewicz

Linkiewicz przygotowuje się do swojej kolejnej walki w klatce FAME MMA. Co prawda na razie nie ma konkretów w sprawie jej najbliższego pojedynku, ale w kuluarach mówi się o bardzo głośnej w świecie freaków walce.

A jeśli to ma być głośna walka, to Linkiewicz musi się do niej porządnie przygotować.

Piotr Pająk chwali Martę Linkiewicz po obozie w Tajlandii: Jest zawzięta, ani razu z nami na melanż nie poszła

Piotr Pająk, który dopiero poznał Martę Linkiewicz wypowiedział się o niej w samych superlatywach. A mówił to podczas gali PRIME 2: KOSMOS, gdzie złapał go Michał Rogoziński:

“Powiem Ci, że tak – ja wcześniej Marty Linkiewicz nie znałem. Nie miałem swojego zdania o niej. To co ludzie o niej mówią, to ja mam wyjebane. Ja nie patrzę na to, co inni ludzie o niej mówią. Poznałem Martę osobiście, Marta jest tak fajną dziewczyną. Wiesz co jest najlepsze? Z nią się normalnie sparuje, tak jak z chłopem. Tylko w stójce miałem okazję z nią sparować, ale Marta jest boksersko zajebista. Marta jest tak zawzięta, że ani razu z nami na melanż nie poszła, ani jednego piwka nie wypiła, dwa-trzy treningi dziennie robiła. Naprawdę wielki, wielki szacun za to, jak ona się wzięła za siebie. Ja mam wyjebane na to, co ludzie gadają. Ja ją poznałem osobiście i dla mnie to jest zajebista dziewczyna.”

Cała relacja Michała Rogozińskiego z 6PAKTV i wywiady m.in. z Piotrem Pająkiem do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu UFC! Walka z Gaethje się oddaliła?

Niestety, ale Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC! “Gamer” co prawda wciąż jednak znajduje się w czołowej dziesiątce dywizji do 70 kilogramów, ale walka z Justinem Gaethje się nieco oddaliła.

Norman Parke otwarty na starcie z Tyburskim: Może ta duża kobieta! Co wy na to?

Norman Parke ma za sobą pojedynek w kolejnej freakowej organizacji. ”Stormin” wskazał swoich potencjalnych przeciwników. Były tymczasowy mistrz KSW wyraził chęć pojedynku z Pawłem Tyburskim. Niewykluczone, że w przyszłości do takiego starcia dojdzie w organizacji PRIME SHOW MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis