MMA PLDamian JanikowskiPiotr Michalak o przerwaniu sędziego w walce Janikowskiego na KSW 74: Karma!

Piotr Michalak o przerwaniu sędziego w walce Janikowskiego na KSW 74: Karma!

Piotr Michalak postanowił zareagować na twitterze po walce Damiana Janikowskiego (7-5). Sędzia postanowił odnieść się do przerwania Tomasza Brondera.

Michalak

Kontrowersje pojawiły się przy sobotniej walce Damiana Janikowskiego (7-5) z Tomem Breese (15-3). Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżu. Brytyjczyk i Polak są chętni na takie rozwiązanie, więc wszystko teraz zależy od właścicieli KSW.

Pojedynek od początku był prowadzony na mocnym tempie. Janikowski korzystał z licznych niskich kopnięć. Brytyjczyk odpowiadał middle kickami, które robiły mocne wrażenie na przeciwniku. W drugiej rundzie zobaczyliśmy walkę w parterze i właśnie tam doszło do kontrowersji.

Cała sytuacja poniżej:

Sędzia Piotr Michalak reaguje!

Piotr Michalak na twitterze postanowił zareagować po walce Damiana Janikowskiego (7-5).

Jeśli ktoś jest szybki w krytyce innych, niech sam uważa na swoje babole. Karma.

Ja nie będę krytykował innych. Kto się zna ten wie. On sam też wie

Zobacz także:

Jurkowski ocenia kontrowersyjną sytuację w walce Janikowskiego! ”Juras” chce zobaczyć rewanż! Widzieliście?

Łukasz Jurkowski doświadczony zawodnik MMA i uznany komentator na twitterze skomentował sobotni start Damiana Janikowskiego (7-5). Popularny ”Juras” uważa, że w tej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie rewanżowy pojedynek. Ponadto Jurkowski ocenił sytuację i zaznaczył, że jego zdaniem było klepanie.

Tomasz Bronder zabiera głos po walce Janikowskiego: Dla mnie klepnięcie, to klepnięcie! Co wy na to?

Tomasz Bronder tuż po walce Damiana Janikowskiego (7-5) został zaproszony do klatki. Mateusz Borek postanowił zapytać go o dyskusje przerwanie walki medalisty olimpijskiego w zapasach. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości i zapewnił, że było to dobre przerwanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis