MMA PLFAME MMAPiotr Lisek zabiera głos i tłumaczy dlaczego zawalczy w FAME MMA! ”Nie kończę ze sportem…”

Piotr Lisek zabiera głos i tłumaczy dlaczego zawalczy w FAME MMA! ”Nie kończę ze sportem…”

Wczoraj freakowa organizacja ogłosiła całą kartę walk Fame Friday Arena 2, która już dwudziestego dziewiątego września odbędzie się w Szczecinie. Okazuje się, że swój debiut odnotuje kolejny utytułowany sportowiec. Piotr Lisek wyjawił, dlaczego postanowił przyjąć propozycję walki.

Lisek

W main evencie dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem i Michałem ”Boxdelem” Baronem. Tym razem będzie to starcie w formule K-1 w małych rękawicach. Przy pierwszym starciu pojawiło się duże zainteresowanie. Walka ostatecznie nie oddała wielkich emocji… 

Była to walka w klatce rzymskiej, które zwyciężył ”Boxdel”. Od tego czasu Jóźwiak odnotował trzy walki. Przegrana w rewanżu z Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem oraz dwa zwycięstwa jednego wieczoru na gali PRIME SHOW MMA, gdzie okazał się lepszy od Ernesta ”Reda” Ivandy oraz Jacka ”Murana” Murańskiego.

Na tej samej gali szybko do klatki wróci Arkadiusz ”Aroy” Tańcula, który tym razem skrzyżuje rękawice z Adrianem ”Polakiem” Polańskim.

Lisek zabiera głos!

Piotr Lisek jest kolejnym utytułowanym sportowcem, który spróbuje swoich sił w freak fightach. 31-latek w rozmowie z Sportowym Faktami wyjawił, dlaczego postanowił przyjąć propozycję.

Przede wszystkim podkreślmy jedno: nie kończę ze sportem i skokiem o tyczce. To jest moje love story. Jestem za młody na emeryta i to jest moja “lisia zajawka”, ale chcę po prostu na chwilę od niej odetchnąć. Długo jestem już z wami w lekkoatletyce i potrzebuję odskoczni. Wiem, będzie dużo głosów, że zwariowałem. Chcę jednak spróbować czegoś nowego, czegoś, co da mi też kopa do treningów w tyczce. Absolutnie nie odkładam jej na bok. Wręcz przeciwnie, trening sportów walki bardzo dużo mi da.

Warto zaznaczyć, że Lisek związał się z grupą menedżerską Artnox Fight Sport.

Mam ogromną przyjemność i zaszczyt ogłosić Piotrka Liska w Artnoxie 💣💥💯 Medalista mistrzostw świata, halowych mistrzostw świata oraz dwukrotny halowych mistrzostw Europy. Wielokrotnie stawał na podium mistrzostw Polski . Aktualny absolutny rekordzista Polski (6,02 w 2019)👊🔥

Lisek swój debiut odnotuje już pod koniec września w Szczecinie, a jego przeciwnikiem będzie zdecydowanie bardziej doświadczony Dariusz ”Daro Lew” Każmierczuk, który będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z byłym piłkarzem Piotrem Świerczewskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis