MMA PLPolskie MMAPiotr Kamiński wypada z rozpiski AFN 5. Joniak nowym rywalem Azhieva!

Piotr Kamiński wypada z rozpiski AFN 5. Joniak nowym rywalem Azhieva!

Reprezentant Czerwonego Smoka Poznań, Piotr Kamiński (3-3) w trakcie przygotowań do gali Armia Fight Night 5 doznał kontuzji kolana. W jego miejsce organizatorzy znaleźli godne zastępstwo, ostatecznie rywalem Mansura Azhieva (2-0) będzie posiadacz brązowego paas BJJ – Mariusz Joniak (4-3)

Reprezentant Bebson Gold Team Bielawa walczył w swojej karierze z kilkoma czołowym zawodnikami kategorii koguciej. Ostatnią walkę przegrał z Jakubem Piesiewiczem a stawką ich pojedynku był pas mistrzowski organizacji TFL.

Azhiev natomiast powraca po świetnym pojedynku z Arkadiuszem Kellerem na gali DFN 4. Reprezentant Berkut WCA Fight Team znajduje się na fali dwóch zwycięstw z rzędu i już zapowiada chęć walki z przeciwnikami wyżej sklasyfikowanymi w rankingu.

Bilety na galę AFN 5 dostępne są w serwisie www.eventim.pl oraz stacjonarnie w Nowe Kino Millenium, Media Markt, Empik, Black Horse MMA Łomża.

ARMIA FIGHT NIGHT 5 TRAJLER

Krótka zapowiedź tego, co czeka nas w Miasto Łomża 05 kwietnia !Bilety już dostępne w kasach Nowe Kino Millenium w Łomży, wkrótce ruszy również sprzedaż internetowa.Rat-Sort – Sporty WALKINowe Kino MilleniumKIA DEPCZYŃSCYMBC TRANSCharakterniLEONE PolskaApis Salony Wyposażenia Łazienek i WnętrzKamil borkowski KB DRUK

Opublikowany przez ARMIA FIGHT NIGHT Poniedziałek, 18 lutego 2019