MMA PLFENPiotr Golon zadebiutuje w FEN na gali w Ostródzie

Piotr Golon zadebiutuje w FEN na gali w Ostródzie

Piotr Golon (1-0) zadebiutuje w FEN na gali FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. 22-letni zawodnik z Ostrołęki zapracował sobie na kontrakt z federacją dzięki dobrej dyspozycji podczas FEN Winter Camp, który odbył się w lutym 2020 roku.

Sprzedaż biletów na galę FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda odbywa się pod linkiem: TUTAJ.

Golon w FEN będzie walczył w formule MMA w kategorii półśredniej. Zawodnik trenujący na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki dysponuje znakomitą bazą stójkową, gdyż stoczył 40 walk amatorskich w kickboxingu zostając Akademickim Mmistrzem Polski oraz mistrzem Polski Służb Mundurowych. W amatorskim MMA Golon ma za sobą 12 walk, z których 7 wygrał. W zawodowym debiucie wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Vahe Movsisyanem.

„Organizowane przez nas obozy mają na celu wybranie zawodników, którzy dysponują największym potencjałem i którzy mogą walczyć dla naszej organizacji. Nie mogę doczekać się debiutu Piotrka w FEN i wiąże z jego osobą spore nadzieje” – powiedział Prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Zapisy na obóz FEN Summer Camp (24-31 sierpnia) odbywają się TUTAJ.

[informacja prasowa FEN]

Zobacz także:

Babilon Fight Night: Rutkowski zaprezentował się solidnie, lecz minimalnie przegrał na punkty z Runowskim

Przemysław Runowski (19-1) pokonał Daniela Rutkowskiego (0-1) w walce wieczoru gali Babilon Fight Night: BOKS+MMA.

Mateusz Gamrot prowadzi negocjacje z UFC! Czekacie?

Dla ”Gamera” została tylko jedna walka w kontrakcie w organizacji KSW. Gamrot w tym roku zamierza go wypełnić i spełnić swoje marzenia