MMA PLInnePij PredatorShot i wygraj wyjazd na walkę Jana Błachowicza w Abu Zabi!

Pij PredatorShot i wygraj wyjazd na walkę Jana Błachowicza w Abu Zabi!

Już 30 października 2021 r. w Abu Dhabi będzie można zobaczyć kolejną walkę Jana Błachowicza. Stawką pojedynku będzie pas mistrza w wadze półciężkiej w mieszanych sztukach walki. “Cieszyński Książę” po raz drugi będzie bronił zdobytego przed rokiem tytułu. Dla wszystkich, którzy chcą poczuć emocje na żywo marka Acer organizuje konkurs, w którym główną nagrodą jest wyjazd dla 2 osób do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na walkę Błachowicza z Gloverem Teixeirą. Wystarczy kupić napój PredatorShot i pokazać Legendary Polish Power. Łączna wartość nagród to ponad 60 000 zł! Konkurs trwa do 15 października.

PredatorShot

Jan Błachowicz, znany również jako Legendary Polish Power, to mistrz UFC w kategorii półciężkiej. Polak w prestiżowej federacji występuje od 2014 roku, a od prawie 12 miesięcy dumnie dzierży tytuł najlepszego w swojej wadze. Już 30 października Błachowicz po raz kolejny wejdzie do klatki bronić swojego pasa. Tym razem jego rywalem będzie Brazylijczyk Glover Teixeira. To druga walka w obronie pasa mistrzowskiego – w pierwszej Polak pewnie pokonał Israela Adesanyę, który był niepokonanym mistrzem wagi średniej. Niepokonanym naturalnie do momentu spotkania z “legendarną polską siłą”.

“Cieszyński Książę” to wulkan energii, jeden z najważniejszych polskich fighterów, a także ambasador marki Predator i napoju energetycznego PredatorShot firmy Acer. Dla wszystkich fanów Janka i napoju PredatorShot marka przygotowała konkurs, który daje możliwość zobaczenia pojedynku Błachowicza z wysokości trybuny. Zasady są proste – należy wykonać zdjęcie lub film z puszką napoju PredatorShot pokazując Legendary Polish Power. Swoje dzieło należy opublikować w mediach społecznościowych z hashtagiem #LegendaryPolishPower oraz #PredatorShot. W puli nagród jest najnowszy sprzęt z linii Predator (laptopy, desktopy i monitory) oraz wspomniana nagroda główna – czyli wyjazd oraz bilet wstępu dla 2 osób na galę z udziałem Jana Błachowicza.

Kto wygra? Oczywiście najbardziej kreatywni uczestnicy, których pomysłowość oceni jury Acer Polska. Łączna wartość nagród to ponad 60 000 zł! Konkurs trwa do 15.10.2021.

Regulamin konkursu

Kto zna Jana Błachowicza, kto widział jego walki czy to w systemie pay-per-view, czy na żywo, ten potwierdzi – jest o co rywalizować. Czy raczej: jest o co walczyć!

Więcej o konkursie przeczytasz TUTAJ

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk o FAME MMA: Każdemu, kto wychodzi do oktagonu należy się szacunek

Królowa polskiego kobiecego MMA, czyli była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się krótko o FAME MMA i całym fenomenie freakowej organizacji.

Rafał Jackiewicz komentuje skandal w Kościerzynie: Jestem zniszczony psychicznie! Widzieliście?

Są pierwsze słowa Rafała Jackiewicza (51-29-3, 22 KO) po skandalicznej sytuacji na gali Rocky Boxing Night 10 w Kościerzynie. 44-latek zapewnia, że w aktualnej sytuacji jest zniszczony psychicznie. Jackiewicz odpowiedział też na zarzuty o ”sprzedaniu walki”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis