MMA PLArchiwumBez kategoriiPiguła: Dana White po UFC 79 m.in. o Randym jako mistrzu HW

Piguła: Dana White po UFC 79 m.in. o Randym jako mistrzu HW

MMA.pl największym portalem

Dana White rozmawiał z Steve’m Cofieldem po UFC 79. Steve to Mr. Sunshine, dziennikarz radiowy zajmujący się MMA. Wywiadu możesz posłuchać tutaj:

Możesz też przeczytać naszą pigułę poniżej;)

Jest bardzo zadowolony z walki Liddell vs. Silva, nie szkodzi, że walka odbyła się 2 lata za późno.

Występ Silva’y pomógł mu – jego akcje wzrosły mimo porazki. Wszyscy powinni być pod wrażeniem jego serca do walki.

Wg. White’a Silva posadził Liddella nokautem, nie było to potknięcie się Liddella

White uważa, że kanadyjska prasa nie poświęca GSP należnego mu zainteresowania; dziwi go to, ponieważ UFC jest bardzo popularne w Kanadzie.

Matt Hughes jest obecnie w sytuacji takiej, jak Rich Franklin. Jest numerem dwa w swojej dwyzji, ale nie może pobić mistrza. White chciał zorganizować walkę Franklin vs. Hughes przy okazji TUF-a 2, ale obaj powiedzieli, że nigdy nie będą ze sobą walczyć.

Dana oficjalnie zapowiedział walkę Sylvia vs. Nogueira o Tymczasowy Tytuł Mistrza HW. Ciągle postrzega Randy’ego jako mistrza tej kategorii. White zaznaczył, że Randy dostał poł miliona dolarów bonusu (więc UFC wywiązało się z umowy) i oczekuje, że Couture albo dopełni kontraktu albo odejdzie na emeryturę. White porwierdził, że obecnie to już bardziej sprawa prawników, a nie managementu.

Dana był pod wrażeniem Lyoto Machida’y. Przyznał, że w przeszłości Machida nie imponował agresywnym stylem walki, ale świetnie wyglądał przeciwko Sokoudjou. Dana komplementował Machida’ę mówiąc, że ten facet potrafi wszystko robić dobrze.

Akcje Richa Clementi’ego wyraźnie podskoczyły w UFC po walce z Guillardem na UFC 79.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis