MMA PLBoksPięściarz złamał szczękę byłej partnerce! Za swoje skandaliczne zachowanie nie trafi do więzienia!

Pięściarz złamał szczękę byłej partnerce! Za swoje skandaliczne zachowanie nie trafi do więzienia!

To jest jakiś żart! Zapadł wyrok w sprawie pięściarza Toma Schwarza (26-1, 18 KO), który złamał szczękę swojej byłej partnerce. Jak się okazuje nie będzie odsiadki, a reprezentant Niemiec będzie musiał zapłacić… grzywnę!

27-latek w 2019 roku stanął przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Warto zaznaczyć, że Niemiec wcześniej stoczył ponad 20-pojedynków, ale na liście nie znajdzie się nawet jednego pięściarza, który jest wysoko klasyfikowany w rankingach.

Wracając do ważnego pojedynku. Tom w MGM Grand zmierzył się z Tysonem Furym. Brytyjczyk bez problemów już w drugiej odsłonie skradł zero z nieskazitelnego wtedy rekordu Schawrza.

Sami zobaczcie:

Niemiec nie zostanie srogo ukarany!

Zapadł wyrok w sprawie pięściarza Toma Schwarza (26-1, 18 KO), który złamał szczękę byłej partnerce.

Zdarzenie miało miejsce w maju 2020 roku, gdy bokser miał urodziny. Niemiec pod jedną z pizzerii miał powalić na ziemię swoją ex, a na koniec jednym ciosem złamać jej szczękę w paru miejscach. Kobieta została przewieziona do szpitala – potrzebna była szybka operacja. Niemcowi za te zachowanie groziło 10 lat więzienia.

We wtorek zapadł wyrok. Schwarz został potraktowany ulgowo… bo będzie zmuszony jedynie zapłacić grzywnę w wysokości 2,5 tysiąca euro.

Sędzia tłumaczył wyrok jako niewłaściwe zachowanie po obu stronach i, że uraz, jakiego doznała kobieta – nie zagrażał życiu. Zdarzenie miało miejsce po kłótni byłej partnerki z obecną żoną Schwarza.

Po obu stronach doszło do niewłaściwego postępowania – powiedział sędzia Winfried Leopold.

Zobacz także:

FAME MMA: Marcin Wrzosek chętnie w kolejnym pojedynku zmierzy się z… Adrianem Polańskim! Zaskoczeni?

Ta informacja może was zaskoczyć! Wygląda na to, że Marcin Wrzosek (14-7) nie zamierza poprzestać na jednym pojedynku w organizacji FAME MMA. ”Polish Zombie” zdradził, że w kolejnym starciu chętnie zmierzy się z aktualnym mistrzem.

FAME MMA 12: Zawodnik GROMDY pomagał w przygotowaniach Don Kasjo! ”Król” gotowy na Wrzoska?  

Kasjusz Życiński najważniejsze przygotowania do najbliższej walki ma już za sobą. ”Don Kasjo” do starcia z byłym mistrzem KSW przygotowywał się w Sako Gdańsk u trenera Marka Chrobaka. Uczestnikowi ”Ekipy z Warszawy” pomagał chociażby zawodnik GROMDY.