MMA PLBoksPięściarz piąty raz wpadł na dopingu! Niedawno miał walczyć z Joshuą!

Pięściarz piąty raz wpadł na dopingu! Niedawno miał walczyć z Joshuą!

Foto: Facebook/ Anthony Joshua

Niewiele osób jest w stanie w to uwierzyć, ale amerykański pięściarz już piąty raz wpadł na dopingu! Niedawno zestawiano go z mistrzem świata wagi ciężkiej Anthonym Joshuą!

Oczywiście chodzi o postać Jarrella “Big Baby” Millera. Jak podaje The Athletic, Amerykanin uzyskał pozytywny wynik testów antydopingowych. To już piąta taka sytuacja w jego karierze.

Miller miał walczyć już 9 lipca. Na gali bokserskiej miał zmierzyć się z Jerrym Forrestem. Walka ta jednak z wiadomych przyczyn się nie odbędzie.

Pięściarz piąty raz wpadł na dopingu! Niedawno miał walczyć z Joshuą!

Miller w przeszłości miał być rywalem Anthonyego Joshuy. Walka ta miała odbyć się w Stanach Zjednoczonych i miała być debiutem Brytyjczyka na amerykańskiej ziemi. Wówczas Miller wypadł z pojedynku z powodu… wpadki dopingowej. W jego organizmie stwierdzono obecność HGH i EPO. Wtedy w miejsce Millera wskoczył Andy Ruiz, który niespodziewanie znokautował Joshuę sprawiając jedną z największych niespodzianek ostatnich lat w światowym boksie.

Komisja Sportowa stanu Nevada (NSAC) zdecydowała się teraz zawiesić tymczasowo licencję zawodniczą Jarrella Millera. Nie wiadomo jakie będą konsekwencje dla tego charakterystycznego zawodnika. Przypominamy, że to już jego piąta wpadka dopingowa w karierze.

Jarrell Miller jest niepokonany w zawodowych startach Stoczył 24 walki, 23 z nich wygrał, a jedna zakończyła się przez no-contest. Aż 20 walk wygrywał przed czasem.

Zobacz także:

Radczenko chce rewanżu ze Szpilką: Tym razem wygram przed czasem!

Sergiei Radczenko chce rewanżu z Arturem Szpilką! Ukrainiec wypowiedział się na temat potencjalnego drugiego starcia z Polakiem po ostatniej przegranej z Mateuszem Masternakiem.

Marcin Najman z ważnym przesłaniem w dniu wyborów prezydenckich: Pójdźcie na wybory!

Marcin Najman z ważnym przesłaniem w dniu wyborów prezydenckich. Dzisiaj, 28 czerwca w Polsce odbywają się wybory głowy państwa. W mieszanych sztukach walki są osoby, które jasno zadeklarowały swoje poparcie.

Bonusy po UFC on ESPN 12. Znakomita walka wieczoru nagrodzona!

Po gali UFC on ESPN 12 tradycyjnie przyznane zostały dodatkowe bonusy pieniężne.