MMA PLFilmyPierwszy raz bez Sylvestra Stallone! Poznaliśmy premierę trzeciej części Creed!

Pierwszy raz bez Sylvestra Stallone! Poznaliśmy premierę trzeciej części Creed!

Nie tak dawno została ujawniona data premiery trzeciej części kultowego filmu pt.”Creed”. W kinach będziemy mogli to zobaczyć już pod koniec 2022 roku!

Rocky

“Creed” opowiada historię młodego Adonisa Creeda, który przyjezdża do Filadelfii, żeby zacząć trenować boks z przyjacielem jak i rywalem jego ojca, słynnym Rockym Balboą. Mistrz nie od razu zobaczył w młodym chłopaku siłę i determinacje do zostania najlepszym.

W drugiej odsłonie filmu otrzymujemy kontynuację historii Adonisa Creeda, który jest już mistrzem świata. Gdy główny bohater chciał się ustatkować, dostał propozycje walki z zawodnikiem po którego ciosach śmierć poniósł jego ojciec. Adnonis nie mógł odmówić.

Jak już wiemy w najnowszym filmie nie wystąpi Sylvester Stallone czyli aktor, który odgrywał role Rocky’ego Balboa. Najprawdopodobniej świadczy to o tym, że po raz pierwszy w swojej karierze Adonis będzie musiał sobie poradzić sobie sam, bez wsparcia swojego mentora.

Ciekawostką jest to, że reżyserem tego filmu jest Michael B. Jordan czyli odtwórca roli Adonisa Creeda. Jednocześnie inni aktorzy zadeklarowali swój ponowny udział w filmie “Creed”, są to na przykład Phylicia Rashad czy Tessa Thomson. W tym filmie wystąpi również zawodowy pięściarz Teofimo Lopez.

Film “Creed III” będziemy mogli obejrzeć w kinach już 23 listopada 2022 roku!

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk wraca! Będzie druga odsłona “najlepszej walki w historii kobiecego MMA”!

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i jedna z najlepszych kobiet walczących kiedykolwiek w MMA – Joanna Jędrzejczyk wraca do startów! Polka przekazała nazwisko swojej następnej rywalki podczas Noworocznej Nocy Kanału Sportowego w Hotelu Arłamów, gdzie odebrała statuetkę za “Kameleona Roku 2021”.

Walka wieczoru High League 2 zagrożona? PaszaBiceps zmaga się z chorobą i pyta czy to czas zgłosić się o pomoc!

Czy walka wieczoru najbliższej gali High League 2 jest zagrożona? Niepokojący wpis w mediach społecznościowych zamieścił jeden z jej uczestników – PashaBiceps.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis