MMA PLMMA-VIPPierwszy pojedynek dziennikarsko-polityczny w MMA VIP? Jaś Kapela podpisał kontrakt!

Pierwszy pojedynek dziennikarsko-polityczny w MMA VIP? Jaś Kapela podpisał kontrakt!

Wygląda na to, że Marcin Najman jeszcze nas mocno zaskoczy. Mowa tu o karcie walk trzeciej edycji MMA VIP. Przez moment pojawił się pewien problem, który szybko został zażegnany!

Zapowiedziano parę nazwisk, a już niebawem poznamy większe szczegóły. Podczas najbliższej gali swój debiut odnotuje Michał ”Polski Ken” Przybyłowicz. Następne starcie w organizacji ma stoczyć Andrzej ”Żurom” Żuromski i Rafał ”Antykonfident” Podejma. Ponadto w klatce zamelduje się Kazik Klimat Kartel.

Jaś Kapela podpisał kontrakt!

Parę dni temu pojawiła się informacje o potencjalnym debiucie Jasia Kapeli. Kojarzony z lewicą ”poeta” ma zmierzyć się z Ziemowitem Kossakowskim (byłym dziennikarzem TVP info).

Pomiędzy nimi wywiązała się mocna wymiana zdań w mediach społecznościowych. Kosakowski poinformował, że walki nie będzie, bo Jaś postanowił się wycofać.

Jaś Kapela przestraszył się walki, wycofał się w ostatniej chwili. Krwawej bitki w oktagonie nie będzie.

Dziś jednak wszystko się zmieniło! Jaś Kapela podpisał kontrakt, a walka ma odbyć się pod koniec września.

Oficjalne info.@JasKapela ostatecznie podpisał kontrakt, będziemy walczyć 25 września w oktagonie. To już pewne. Walka tylko w PPV. Igrzyska śmierci czas zacząć. Pierwsza polityczno-dziennikarska walka w ringu jest już faktem. Chętnych do współpracy zapraszam na priv.

Żaden cham – tylko elegancki Pan. Oto ja i moje królestwo.@JasKapela podpisał kontrakt.Transmisja tylko w PPV. Będzie ostra jazda. Pierwszy pojedynek dziennikarsko-polityczny w MMA przejdzie do historii. Dam z siebie 100%. Pamiętajcie – idziemy po sukces – #teamKossakowski

Zobacz także:

Amadeusz Ferrari otwarty na starcie z Szostakiem: Jak będzie grzeczny to mogę mu dać walkę, ale… Co wy na to?

Amadeusz “Ferrari” Roślik jest ze swojego niekonwencjonalnego stylu walki oraz licznych konfliktów słownych ze swoimi rywalami. 25-latek aktualnie jest zawodnikiem FAME MMA dla której stoczył do tej pory sześć pojedynków. Dwa razy wychodząc z nich zwycięsko.

Mirosław Okniński oddaje szacunek Akopowi po KSW 62 i atakuje… Jurasa! Zaskoczeni czy wcale?

Trener Szymona Kołeckiego – Mirosław Okniński oddaje szacunek Akopowi Szostakowi po minionej gali KSW 62, na której to przegrał z jego podopiecznym przez TKO w pierwszej rundzie.