MMA PLBoksPierwszy pogromca Tomasza Adamka chce walczyć z Jakem Paulem! Wróci z emerytury?

Pierwszy pogromca Tomasza Adamka chce walczyć z Jakem Paulem! Wróci z emerytury?

Blisko trzy lata jest już na bokserskiej emeryturze. Teraz nagle się uaktywnia i wyraża chęć walki z Jakem Paulem. Mowa o pierwszym pogromcy Tomasza Adamka Chadzie Dawsonie. Co ciekawe Amerykanin w przeszłości pomagał youtuberowi w przygotowaniach.

Pierwszy pogromca Tomasza Adamka chce walczyć z Jakem Paulem! Wróci z emerytury?
Foto: Chad Dawson

Wczoraj pisaliśmy, że walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr została odwołana. Na przeszkodzie do zorganizowania tej walki stanął… problem związany z wagą. Wspomniane starcie zostało zakontraktowane w limicie do 200 funtów, co nie pasowało Rahmanowi. Youtuber zgodził się na kompromis, by wejść do ringu po wadze 205 funtów. Rahman jednak chciał umownego limitu do 215 funtów.

Pogromca Tomasza Adamka chce walczyć z Jakem Paulem!

Koniec końców rozmowy zakończyły się fiaskiem i trwają poszukiwania nowego rywala dla “The Problem Child”. Co ciekawe, to już drugi rywal Paula, który zrezygnował z pojedynku zaplanowanego na 6 sierpnia. Pierwotnie Paul miał zmierzyć się z Tommym Furym, ale Brytyjczyk musiał wycofać się z powodu kłopotów wizowych.

Do gali zostało kilka dni, więc organizatorzy mają coraz mniej czasu. Napięcie i stres rośnie, a youtuber wciąż nie ma oponenta. Na ratunek chce wyjść pierwszy pogromca Tomasza Adamka, Chad Dawson.

Jestem gotów wskoczyć i uratować tę datę.

– zapowiada Amerykanin.

Warto dodać, że 40-latek w przeszłości pomagał “The Problem Child” w przygotowaniach.

Na razie brak informacji, co do oficjalnego nowego rywala Jaka Paula. Organizatorzy zapowiadają, że walka się odbędzie, zatem pozostaje jedynie czekać na ogłoszenie. O wszystkim będziemy informować na naszym portalu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis