Pierwszy odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA” dostępny w Internecie

W piątek wyemitowany został pierwszy odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA” na antenie TVP Sport. Od dziś odcinek ten dostępny jest również w Internecie.

Emisja programu miała miejsce o dość późnej porze tj. o godz. 23:40. Premierowy odcinek obejrzało 85 tysięcy widzów. Taką informację przekazał Jarek Zelazko – pomysłodawca i producent programu.

W pierwszym odcinku trening eliminacyjny poprowadził  trener Sławomir Grabowski z Bebson Gold Team Bielawa. Po jego zakończeniu wyłoniono ośmiu zawodników, którzy dołączyli do wcześniej zaproszonej „czwórki”, czyli Krzysztofa Kułaka, Tymoteusza Łopaczyka, Adama Niedźwiedzia i Roberta Radomskiego

Pierwszy odcinek dostępny jest już na stronie internetowej portalu TVP Sport. Link został zamieszczony poniżej

PIERWSZY ODCINEK PROGRAMU

W pierwszej rundzie programu zestawiono następujące pary:

Jarosław Lech vs. Piotr Golon

Mateusz Kolasa vs. Robert Radomski

Tymoteusz Łopaczyk vs. Adam Łaguna*

Damian Zorczykowski vs. Karol Wesling

Mariusz Radziszewski vs. Krzysztof Kułak

Adam Niedźwiedź vs. Piotr Walawski

*pierwotnie rywalem Łopaczyka miał być Jacek Jędraszczyk, lecz zobowiązania kontraktowe nie pozwoliły ma na udział w programie

 

Główną nagrodą w programie jest 50 tysięcy złotych oraz kontrakt na 3 walki z organizacją ACA (kontrakt opiewający na 10 tysięcy dolarów).  W najbliższym piątkowym odcinku widzowie mają poznać bliżej uczestników jednej z zestawionych walk tj. Adama Niedźwiedzia i Piotra Walawskiego.