MMA PLKSWPierwsze słowa Szymona Kołeckiego po odejściu z KSW: Kolejny etap dobiegł końca!

Pierwsze słowa Szymona Kołeckiego po odejściu z KSW: Kolejny etap dobiegł końca!

Szymon Kołecki (10-1) postanowił w mediach społecznościowych skomentować rozstanie z największą organizacją w naszym kraju. Medalista olimpijski zapewnia, że zakończył się kolejny etap w jego sportowym życiu.

Kołecki w rozmowie z Onetem zdradził, że dostał propozycję walki z Tomaszem Narkunem (18-4), lecz miał zbyt krótki okres na przygotowania.

Umówiliśmy się z władzami federacji KSW, że stoczę w tym roku jeszcze jeden pojedynek za normalną stawkę, ale nie było mowy o starciu o pas z kimś takim, jak niepokonany od pięciu lat w wadze półciężkiej Tomasz Narkun. A taką właśnie dostałem ofertę. I ją odrzuciłem. Nigdy wcześniej tego nie zrobiłem, ale w tym wypadku oczekiwałem więcej czasu na przygotowania niż tylko niespełna osiem tygodni. A tylko tyle mi zaproponowano, choć ja byłem po dwumiesięcznym roztrenowaniu. Nie chciałbym takiej walki jedynie “zaliczyć”, a dać sobie szansę na zwycięstwo. Do tego jednak trzeba przygotować odpowiednią formę. Mowa w końcu o przeciwniku, który jest najlepszym zawodnikiem w KSW. Okazało się jednak, że na rozmowę nie ma szans, więc w tej sytuacji lepiej będzie się rozstać. Mogłem oczywiście trzymać się zapisów umowy i dochodzić swoich praw, ale uznałem, że będzie lepiej, jeśli każdy pójdzie w swoją stronę. Zawsze chciałem wystąpić w KSW, dokonałem tego, ale ta część historii właśnie się skończyła

Kołecki: Od zawsze występ dla KSW był moim marzeniem!

Szymon Kołecki zamieścił wpis w mediach społecznościowych. Mowa o jego niespodziewanym odejściu z organizacji KSW. Kołecki gwarantuje, że jego marzeniem była walka w federacji Macieja Kawulskiego oraz Martina Lewandowskiego.

Kolejny etap w moim sportowym życiu dobiegł końca, tym razem dotyczy mojej współpracy z federacją KSW. Chcę federacji serdecznie podziękować za możliwość stoczenia trzech wspaniałych pojedynków z Mariuszem, Damianem i Martinem oraz, że doprowadzili w trudnej sytuacji do mojego występu na gali KSW 62. Od zawsze występ dla KSW był moim marzeniem, które udało się zrealizować. Życie jednak biegnie dalej i czas realizować kolejne marzenia. Życzę federacji KSW dalszych sukcesów i raz jeszcze dziękuję za możliwości które wspólnie tworzyliśmy.

Kolejny etap w moim sportowym życiu dobiegł końca, tym razem dotyczy mojej współpracy z federacją KSW. Chcę federacji…

Posted by Szymon Kołecki on Tuesday, November 2, 2021

Zobacz także:

Anthony Smith chce walczyć z Janem Błachowiczem! Padła propozycja ze strony UFC! Dobre zestawienie?

Anthony Smith (36-16) o potencjalnej walce z Janem Błachowiczem (28-9) wspominał już parę razy. Jak się okazuje padła już nawet taka propozycja. Amerykanin chce wrócić do klatki jak najszybciej.

Jorge Masvidal komentuje walkę pomiędzy kobietą, a mężczyzną na gali Najmana! Widzieliście?

W piątek mieliśmy okazję obejrzeć gale Marcina Najmana – MMA-VIP. Na gali doszło do wielu kontrowersyjnych pojedynków. Dwie walki kobiety z mężczyzną, Marcin Najman podejmujący Ryszarda Szczene, czy Daro Lew walczący z aktorem. To wszystko miało miejsce podczas piątkowego wydarzenia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis