MMA PLGamrotPierwsze słowa Mateusza Gamrota po wielkim zwycięstwie w UFC!

Pierwsze słowa Mateusza Gamrota po wielkim zwycięstwie w UFC!

To było dopiero skończenie! Mateusz Gamrot (18-1) odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie, ale w jakim stylu. ”Gamer” w drugiej rundzie znokautował Scotta Holtzmana (14-5). Dla Amerykanina była to dwunasty pojedynek w UFC.

Były podwójny mistrz KSW w pierwszej rundzie zdobywał obalenia, ale nie mógł na długo utrzymać rywala w parterze. Scott parę razy doszedł do celu z mocnym ciosem, ale wydawało się, że to Gamrot jest aktywniejszy czym zyskał przewagę. W drugiej rundzie chwila nieuwagi Amerykanina i boom!

Pierwsze słowa Mateusza Gamrota po zwycięstwie w UFC: Czuję się wyjątkowo!

Mamy pierwsze słowa Mateusza Gamrota (18-1) po dużym sukcesie, który odnotował dziś w Las Vegas. ”Gamer” jest prze szczęśliwy i ma pewne przesłanie do zawodników kategorii lekkiej.

Czuję się wyjątkowo. To mój pierwszy nokaut w karierze. Chcę powiedzieć wszystkim zawodnikom w mojej dywizji: nadchodzę!

Dla Gamrota była to druga walka w największej organizacji na świecie. Już w tym momencie nie możemy doczekać się następnego startu naszego reprezentanta.

Zobacz także:

Jest wywiad z Syntolem! Oglądaliście?

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Udało nam się porozmawiać z ”Syntolem”, który ma największe bicepsy w Polsce! Szymon zdradził co w przeszłości trenował i czy mieszane sztuki walki są jego nowym celem, a może tylko jednorazową ”wycieczką”?

KSW: Juras zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem?

Łukasz Jurkowski (17-11) w mediach społecznościowych zapowiedział powrót do klatki. Dla popularnego ”Jurasa” będzie to najprawdopodobniej ostatnia walka w zawodowej karierze.