MMA PLFAME MMAPierwsze słowa Ferrariego po ogłoszeniu walki z Łaszczykiem! Mocno lekceważy rywala!

Pierwsze słowa Ferrariego po ogłoszeniu walki z Łaszczykiem! Mocno lekceważy rywala!

Amadeusz Roślik zabrał głos po ogłoszeniu jego następnego pojedynku w organizacji FAME MMA. Popularny ”Ferrari” jest pewny siebie przed nadchodzącym starciem. Amadeusz wystąpi w main evencie 17 edycji, która odbędzie się już trzeciego lutego w Krakowie. Podopieczny Mirosława Oknińskiego w formule MMA zmierzy się z niepokonanym pięściarzem – Kamilem Łaszczykiem.

Ferrari

O tym pojedynku mówiło się już od dłuższego czasu. Niewątpliwie będzie, to największe wyzwanie w dotychczasowej przygodzie ”Ferrariego”. Amadeusz ma również mocną spinę z Alanem Kwiecińskim – niewykluczone, że do takiego zestawienia dojdzie w niedalekiej przyszłości.

”Ferrari” w ostatnim starciu zmierzył się z Mariuszem ”Hejterem” Słońskim. Niespodzianki nie było… Amadeusz szybko i efektownie w pierwszej rundzie zdemolował rywala.

Ferrari mocno lekceważy rywala!

Amadeusz Roślik jest pewny siebie po ogłoszeniu walki z Kamilem Łaszczykiem na gali FAME MMA 17. Zobaczcie co powiedział ”Ferrari” tuż przed pierwszą konferencją.

Konferencja w środę, oglądajcie. Zezłomujemy leszczyka, jak się tylko da. 32 walki wygrane, zero porażek, a i tak dostanie na dziurę. Na razie nie będziemy nikogo straszyć, póki co skupmy się na konferencji. Na pewno posracie się ze śmiechu, będą ogromne dymy. Ja byłem prawie dwa miesiące, troszeczkę wiecie… w melanżu, ale na takiego małego leszcza nie trzeba trenować. Został mi miesiąc, coś tam na pewno porobimy. Normalnie go ładujemy bez respektu na dziurę. Jak będzie trzeba, to w zęby dostanie już na konferencji. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka

Zobacz także:

Lekcja pokory! Paddy Pimblett na sparingu dał nauczkę hejterowi! [WIDEO] Co wy na to?

Internet kontra rzeczywistość. Tak można nazwać ostatni odcinek na YouTubie zawodnika UFC – Paddy Pimbletta, który postanowił zaprosić hejtera na sparing i pokazać mu chociaż w jakiej części jak ciężkim sportem są mieszane sztuki walki.

Jacek Murański pojawi się w serialu na TVP! Są pierwsze sceny [WIDEO] Widzieliście?

Jak się okazuje Jacek Murański zagra w kolejnym serialu! ”Muran” w mediach społecznościowych pokazał jedną z pierwszych scen, gdzie jest widoczny. Mowa o serialu ”Krucjata prawo serii”, który będzie transmitowana w TVP 1.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis