MMA PLJan BłachowiczPierwsze słowa Błachowicza po remisie: Na pewno nie wygrałem tej walki! Zróbmy rewanż!

Pierwsze słowa Błachowicza po remisie: Na pewno nie wygrałem tej walki! Zróbmy rewanż!

Są pierwsze słowa Jana Błachowicza (29-9-1) po walce o tytuł wagi półciężkiej. Polak tuż po starciu zapewnił, że nie czuje się zwycięzcą, ale też nie wie czy przegrał. ”Cieszyński Książę” podczas UFC 282 w Las Vegas zmierzył się z mocnym Magomedem Ankalaevem (18-1-1). Błachowicz po pełnych 5-rundach zremisował z Rosjaninem.

Błachowicz

Pierwsza, druga i trzecia odsłona to wymiany uderzeń w stójce. Wrażenie robiły niskie kopnięcia w wykonaniu Polaka. Po kolejnym z nich widać było duży grymas bólu na twarzy Rosjanina. Wydawało się nawet, że Jan może wygrać walkę przed czasem. Ankalaev wytrwał i jeszcze bardziej podkręcał tempo. Magomed cały czas był niebezpieczny.

Czwarta i piąta odsłona, to dominacja Ankalaeva, który sprowadził rywala do parteru, a tam skrupulatnie kontrolował.

Błachowicz: Muszę obejrzeć jeszcze raz tę walkę!

Zobacz co Jan Błachowicz (29-9-1) powiedział tuż po walce o tytuł w wadze półciężkiej.

Muszę obejrzeć walkę. Na pewno nie wygrałem tej walki. Nie wiem czy przegrałem tę walkę, ale jestem pewien, że nie jestem zwycięzcą. Muszę to obejrzeć, w tej chwili moja głowa… Nie czuję się zwycięzcą. Muszę obejrzeć jeszcze raz tę walkę. Może po prostu zróbmy rewanż i tyle. Moje demony wróciły do mnie. Moje zapasy wyglądały lepiej niż w ostatniej walce, ale będę musiał jeszcze nad popracować nad tym elementem.

Zobacz także:

High League 6: Oficjalnie Murański zmierzy się z Najmanem! W klatce doszło do wielkiej awantury! Widzieliście?

To się dzieje naprawdę! Oficjalnie podczas gali High League 5 ogłoszono, że na kolejnym evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim. O tym pojedynku mówiło się już od naprawdę długiego czasu. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Tym samym ”Murana” warunki zostały wysłuchane.

Załęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: Mam nadzieje, że spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy! Co wy na to?

Dawid Załęcki już dziś stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. ”Crazy” podczas High League 5 w Łodzi stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Załęcki w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakocević. Czarnogórzec w naszym kraju dobrze znany jest z walk w organizacji KSW. ”Psychopata” skrzyżował rękawice chociażby z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim czy Anzorem Azhievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis