MMA PLArtur SzpilkaPierwsze słowa Artura Szpilki po ogłoszeniu walki z Denisem Załęckim na High League 4!

Pierwsze słowa Artura Szpilki po ogłoszeniu walki z Denisem Załęckim na High League 4!

Artur Szpilka w mediach społecznościowych skomentował ogłoszoną dziś walkę z Denisem Załęckim. Pojedynek odbędzie się na High League 4 już siedemnastego września w Gliwicach. Walka została zakontraktowana w formule MMA – 3 rundy po 4 minuty.

Szpilka

Popularny ”Szpila” poważnie traktuję swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. Pretendent do mistrzostwa świata w boksie zapewnił, że może stoczyć w roku jeden pojedynek poza organizacją KSW.

Niewykluczone, że w 2023 dojdzie również do dużej medialnej walki. Mowa o potencjalnym starciu w boksie z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy” czeka operacja. Kasjusz zapewnia, że jest w stanie znokautować pięściarza z Wieliczki.

Tak, prawdopodobnie taka walka, tylko łokcie zoperuję. Nie ma problemu, już wtedy totalnie wybiję Arturowi boks z głowy. Znokautuję go. Tak jak wszystkie poprzednie walki kończył na deskach, tak samo teraz skończy też na deskach. Ja go znokautuję, nie interesują mnie kursy. Prawdopodobnie będę underdogiem, ale to mnie nie interesuje. Jeszcze większą presję na nim skupi niż na mnie. Chociaż ja sam lubię narzucać sobie presję i wyjdę z presją. No Artur nie masz ze mną szans. Z moim stylem walki on zostanie znokautowany.

Szpilka komentuje!

Są pierwsze słowa Artura Szpilki po ogłoszonej dziś walce z Denisem Załęckim. Do ich pojedynku dojdzie na najbliższej gali High League 4 w Gliwicach.

No i fruu sportowy pojedynek MMA z mistrzem Polski w K1. Zaliczam walkę do tych z kategorii wyzwanie. Tym bardziej, że Denis ma doświadczenie w walkach na ulicy. Spieszcie się z biletami bo w jeden dzień sprzedała się 1/4 hali  @highleague_official

Zobacz także:

Denis Załęcki komentuje walkę ze Szpilką: Nigdy więcej nie zostawię werdyktu w rękach sędziów! Widzieliście?

Denis Załęcki już siedemnastego września w Gliwicach stanie przed wielkim wyzwaniem. Podczas High League 4 dojdzie do jego starcia z Arturem Szpilką. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA. ”Bad Boy” już w mediach społecznościowych skomentował nadchodzące starcie.

Na FAME MMA 15 zobaczymy walkę o pas, którego jeszcze nie było! O co może chodzić?

Na FAME MMA 15, odbędzie się walka o pas, którego jeszcze nie było! – poinformowała organizacja w mediach społecznościowych. O co może chodzić? Internauci mają już pierwsze podejrzenia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis