MMA PLArabPierwsze słowa Araba po zastąpieniu Popka na FAME MMA 9! Wardęga przerywa wywiad! [WIDEO]

Pierwsze słowa Araba po zastąpieniu Popka na FAME MMA 9! Wardęga przerywa wywiad! [WIDEO]

Udało nam się porozmawiać z Gabrielem Al-Sulwim, który postanowił zaryzykować. ”Arab” w ostatniej chwili wchodzi w zastępstwo za kontuzjowanego Popka (4-4). Gabriel w walce wieczoru FAME MMA 9 zmierzy się z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim na zasadach bokserskich.

28-latek swój debiut w FAME MMA odnotował dwudziestego pierwszego listopada. Było to starcie z Pawłem Tyburskim, który co ciekawe był zdecydowanym faworytem bukmacherów.

Podopieczny Marcina Bandla nie zamierzał ryzykować i wchodzić w mocne wymiany. Planem były obalenia i ciągła kontrola z góry. Tak w zasadzie wyglądała walka od początku do końca. Al-Sulwi po całym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Arab komentuje starcie z Kizo!

Gabriel Al-Sulwi wraca do klatki FAME MMA szybciej niż wszyscy mogli się tego spodziewać. ”Arab” już w sobotę wystąpi w walce wieczoru, gdzie zmierzy się z Patrykiem Wozińskim na zasadach bokserskich.

Zadzwonił do mnie jeden z włodarzy, zapytał czy biorę walkę w boksie i okey. Nie zastanawiałem się i poszedłem, dlatego że dzień wcześniej gdy trener powiedział mi – że Kizo wypadł przeciwnik czyli Popek no to od razu konsultowałem to czy będzie spoko żebym podkręcił jakimś przerobionym zdjęciem, że chciałbym takiej walki. Jak do mnie zadzwonili to dziwne jakbym się zastanawiał, bo chciałem się zmierzyć z Kizo. On jest też dla mnie wymarzonym przeciwnikiem, bo nie ma złej krwi. Co mi daje taki luz psychiczny, i cieszę się z tego.   

Cała rozmowa poniżej:

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Patryk “Kizo” Woziński vs Gabriel Al-Sulwi

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Wybrańczyk
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Kasjo miał coś wspólnego z problemami Pawłowskiego? To nie wygląda dobrze!

Wydaje się, że powrót Arkadiusza Pawłowskiego do FAME MMA jest niemożliwy. Wielu widzów zastanawia się czy popularny ”Don Kasjo” miał coś wspólnego ze zwolnieniem Pana Pawłowskiego.

Patryk Kaczmarczyk zawodnikiem KSW! Kto rywalem w debiucie?

Jeden z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia, Odkrycie Roku 2020, Patryk Kaczmarczyk (6-0) został właśnie zawodnikiem Federacji KSW.