MMA PLHighleaguePierwsze słowa Alana Kwiecińskiego po walce z Dawidem Załęckim na High League 3!

Pierwsze słowa Alana Kwiecińskiego po walce z Dawidem Załęckim na High League 3!

Są pierwsze słowa Alana Kwiecińskiego po High League 3 w Ergo Arenie. ”Alanik” już w pierwszej odsłonie musiał uznać wyższość Dawida Załęckiego. Pojedynek odbył się w formule K-1 w małych rękawicach.

Kwieciński

Trzeba przyznać, że to jest mocne tempo byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy”. Alan w sobotę odnotował czwarty pojedynek w 2022 roku. Alan po raz trzeci przegrał i jak zapewnia potrzebuje przerwy.

Dawid od samego początku dominował. Wygrana przed czasem Załęckiego, to była tylko kwestia czasu. ”Alanik” ponownie próbował zaskoczyć kolanem z wyskoku. To było jednak za mało na świetnie dysponowanego Załęckiego. Po trzecim liczeniu sędzia zakończył pojedynek.

Kwieciński po walce z Załęckim: Ambicje mnie przerosły po prostu!

Alan Kwieciński tuż po walce skomentował przegraną z Dawidem Załęckim w Ergo Arenie. ”Alanik” zapewnia, że potrzebuje przerwy.

K**wa, wiecie co? Ambicje mnie przerosły po prostu. Za dużo chcę po prostu. Byłem po prostu gdzieś indziej. Dziękuję wam bardzo za wsparcie. Chcę odpocząć, dajcie mi odpocząć, bo jednak ambicje mnie przerosły. Za dużo tego wszystkiego w jednym półroczu. Chcę odpocząć teraz.

High League 3: Wyniki na żywo!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Mistrz KSW zrobił sobie selfie na tle zadymy na trybunach podczas High League 3! Widzieliście?

On jest niesamowity! Mistrz KSW – Sebastian Przybysz to człowiek, którego nie można nie lubić! Posiadacz pasa mistrzowskiego wagi koguciej zrobił sobie selfie na tle zadymy, która miała miejsce podczas wczorajszej gali High League 3.

Denis Załęcki uderza w Don Diego po High League 3. Mocne słowa “Bad Boya” z Torunia: Trzymajcie mnie! Co wy na to?

Denis Załęcki bezpośrednio uderza w Don Diego po nieodbytej walce na gali High League 3, która wczoraj odbyła się w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis