Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoksPierwsze face to face przed starciem Różański-Babić! Wielka walka w Polsce już pod koniec kwietnia!

Pierwsze face to face przed starciem Różański-Babić! Wielka walka w Polsce już pod koniec kwietnia!

Wczoraj odbyła się konferencja przed dużą galą w Polsce! Mowa oczywiście o pięściarskim wydarzeniu Knockout Boxing Night 27, które już dwudziestego drugiego kwietnia odbędzie się w Rzeszowie. Niepokonany Łukasz Różański (14-0, 13 KO) doczeka się upragnionej walki o tytuł! Polak przed własną publicznością zmierzy się z niepokonanym i mocno bijącym – Alenem Babiciem (11-0, 10 KO).

Różański

To nie koniec wielkich emocji, bowiem zobaczymy dwie walki o mistrzostwo Europy. Przed taką szansą stanie Michał Cieślak (23-2, 17 KO) oraz niepokonana Laura Grzyb (8-0, 3 KO). Trzeba przyznać, że będzie to największe wydarzenie pięściarskie od lat w Polsce.

Na rozpisce gali wystąpi także Martin Bakole (18-1, 13 KO), który należy do ścisłej czołówki wagi ciężkiej.

Jest pierwsze face to face!

Na wczorajszej konferencji przed galą Knockout Boxing Night 27 doszło do pierwszego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO), a Alenem Babiciem (11-0, 10 KO). W stawce tytuł mistrza świata federacji WBC kategorii bridger.

Był wzajemny szacunek. Babić zapewnił, że jest bardzo zadowolony z walki w Polsce. Ponadto w pochlebnych słowach wypowiadał się o swoim przeciwniku i zaznaczył, żę nie potrzebna jest tak zwana ”szopka” przed ich starciem, bowiem w ringu wszystko rekompensują widzom/kibicom.

Face to face zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Jan Błachowicz ma na celowniku trzech rywali! Są to hitowe starcia! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) nie może doczekać się następnego pojedynku. ”Cieszyński Książe” ma na celowniku trzech potencjalnych przeciwników i trzeba przyznać, że każdy z tych pojedynków byłby głośny. 

Będzie walka Błachowicz vs Adesanya 2? Polak zdradził ile czasu potrzebuje na zejście do dywizji średniej!

To się robi już zupełnie na poważnie! Bardzo możliwe, że szykuje się nam walka Jan Błachowicz vs Israel Adesanya 2! Polak i Nigeryjczyk już raz się ze sobą mierzyli, a wygranym tej konfrontacji został wówczas Błachowicz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis