MMA PLDon KasjoPierwsza wymiana zdań przed walką Don Kasjo-Wrzosek: Ja jestem dla nich trampoliną!

Pierwsza wymiana zdań przed walką Don Kasjo-Wrzosek: Ja jestem dla nich trampoliną!

Mocne słowa! Tak można określić pierwszą wymianę zdań pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Marcinem Wrzoskiem. Podczas wczorajszej konferencji prasowej ogłoszono walkę wieczoru FAME MMA 12, która odbędzie się w listopadzie. Już niebawem poznamy dokładną datę.

”Don Kasjo” stanie przed kolejnym wyzwaniem, bowiem będzie to drugi były mistrz KSW. Walka zakontraktowana jest oczywiście na zasadach boksu. Tym razem będzie to sześć rund po 3-minuty oraz profesjonalni sędziowie boksu.

Don Kasjo do Wrzoska: Dla mnie jest zwykłą k**wą i tyle!

Były dymy! Mowa o pierwszym spotkaniu Kasjusza Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem. Zobaczcie też wymianę zdań pomiędzy bohaterami walki wieczoru FAME MMA 12.

Marcin Wrzosek: To znaczy podszedłem się przywitać z tym oto kolegą. Nie podał mi ręki, rozumiem to, będziemy walczyć. Chce wzbudzić złą krew, ja to traktuje jako robotę. Przyjdę mu wpi**dolić i to wszystko. Co tu więcej powiedzieć.

Don Kasjo: Jeszcze na poprzedniej konferencji przyszedł żeby się przywitać, a potem patrzę, że nagrywa takie gówno. Jakby ja z nim normalnie utrzymywałem kontakt, a jak nagrywa takie gówno za plecami, pi*rdoli takie głupoty, a teraz podchodzi do mnie? Mówiłem wcześniej Boxdelowi u mnie jest system zero-jedynkowy, napi**ala na mnie w internetach, a potem podchodzi do mnie z łapą. No to mówię spi**dalaj i tyle.

Marcin Wrzosek: To znaczy ja wyraziłem swoją opinię odnośnie twojego doboru przeciwników i reguł, więc nie wiem o co się spinasz, musisz wypuścić powietrze może.

Don Kasjo: No ku**a spinasz się do mnie i potem z łapą podchodzisz. No ja właśnie się śmieje z większości tutaj zawodników, którzy tutaj uuu, a poza kamerami siema ziomeczki, idą jeszcze razem. No skoro napi**dala na mnie takie gówno to jest koniec u mnie.

Marcin Wrzosek: Mylisz się, jestem bardzo spokojny (..) Tak naprawdę zawodnik, który stoi przede mną jest tylko przystankiem, bo tak naprawdę chodzi mi o rewanż z jednym z zawodników, którzy biją się w main evencie FAME MMA 11 czyli Norman Parke, albo Borys Mańkowski. Wiecie dobrze, że mam z nimi nie wyjaśnione rachunki, więc pokonanie Kasjusza jest to dla mnie tylko przystanek w rewanżu z nimi.

Don Kasjo: Niewyjaśnione rachunki, a przed chwilą stali tam wszyscy w kręgu i i się śmiali. Ja pi**dole no i to są tacy… Tu w internetach Ty k**wo, Ty ch*ju, a tu piąteczki, ziomeczki, zaraz wychodzimy przed kamery to przydymimy. No ja właśnie tak k**wa nie działam, dlatego ludzie lubią mnie oglądać. Bo jestem zero-jedynkowy. Dla mnie jest zwykłą k**wą i tyle.

Marcin Wrzosek: Jeżeli to jest twoja opinia, to możesz tak uważać, masz prawo do własnej opinii. Dla mnie Ty jesteś ku*wą. Proste.

Don Kasjo: To nie jest mój cel, dla nich ja jestem celem. Bo wiesz 20-lat kariery pałki i miał te… Na czym im najbardziej zależy, bo temu też. Ostatnio w mma wywiadzie mówi ”No zapraszam na moje social media, tam wypowiem się więcej o Kasjuszu”. No k**wa i nie dodał, bo mu nie poszło follow. Ja jestem dla nich trampoliną, żeby ich wybić. Potem, żeby fajne pieniążki zarabiali. Tak pałka 4-krotnie zwiększył swojego instagrama, tak samo ta pała przyszła, żeby se zwiększyć instagrama, bo jest 20-lat w tym sporcie, a nikt go nie zna i w ch*ju Cię mają.

Marcin Wrzosek: Dziesięć lat mija w październiku tak dla ścisłości, ale k*rwa oczywiście. Wiadomo, że tego nie robię tego charytatywnie. Przyszedłem tu Cię naj**ać, chcę sobie zgarnąć hajs i fame.

Don Kasjo: Przecież mówiłeś, że małe pi**y, a wychodzi na to, że będziesz najmniejszy z moich wszystkich rywali.

Marcin Wrzosek: Ale wiesz co jest gorsze niż taka pi**a jak ja? Taka wielka cipa jak Ty. Ile Ty ku**a ważysz w ogóle, zbijasz do tego 87.

Don Kasjo: Będę musiał, bo się obsrałeś.Taki kozak jesteś uuu, zamiast open. 

Marcin Wrzosek: Ja Ci poszedłem na rękę. Ja się spytałem o 84.

Don Kasjo: Chcesz walki ze mną i jeszcze ku**a mówisz o limitach. Mówisz, że zlejesz mnie łatwo, a ustalasz limity. Kolejny wielki zawodowiec, który przyszedł…

Marcin Wrzosek: No dobra no to walczmy w MMA k**wa cwaniaczku, albo w małych rękawicach.

Don Kasjo: To Ty ku**a przychodzisz do mnie i prosisz o walkę.

Marcin Wrzosek: Ja przyszedłem do Ciebie? Jesteś pi**dolnięty?

Don Kasjo: A do kogo przyszedłeś k**wa? Do króla chłopie.

Całą dyskusję zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo dosadnie do Wardęgi: Pi*da w świecie, kozak w necie! Wrzosek tylko coś dukał! [WIDEO] Oglądaliście?

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zmierzy się podczas gali FAME MMA 12 z Marcinem Wrzoskiem – poinformowała nas podczas dzisiejszej konferencji prasowej organizacja FAME. Pojedynek ten od razu po ogłoszeniu wzbudza mnóstwo emocji u kibiców.

Daniel Rutkowski zawodnikiem KSW. Szybki debiut najlepszego piórkowego w Polsce! Zaskoczeni?

Daniel Rutkowski (12-2, 1 N/C) zawodnikiem KSW. “Rutek” już oficjalnie dołączył do największej organizacji MMA w Polsce