MMA PLFAME MMAPierwsza taka sytuacja od 14 gal! Na FAME MMA ponownie zobaczymy walkę 2 vs 2! Kto wystąpi?

Pierwsza taka sytuacja od 14 gal! Na FAME MMA ponownie zobaczymy walkę 2 vs 2! Kto wystąpi?

Na pierwszej konferencji przed FAME MMA 15 dowiedzieliśmy się, że na gali w Łodzi ponownie zobaczymy walkę 2 vs 2. Pierwsza taka sytuacja miała miejsce na FAME MMA 2, kiedy bracia Tyburscy zmierzyli się z braćmi Kluk.

Pierwsza taka sytuacja od 14 gal! Na FAME MMA ponownie zobaczymy walkę 2 vs 2! Kto wystąpi?
Foto: FAME MMA

Wystartowała sprzedaż biletów na galę FAME MMA 15, która odbędzie się w piątek, 26 sierpnia w Łodzi. Ceny wejściówek zaczynają się od 100 zł. Każdy, kto chce wziąć udział w evencie musi się pospieszyć, bowiem na poprzednie edycje bilety rozchodziły się bardzo szybko. Można je zakupić na stronie ebilet.pl.

Niedawno pisaliśmy, że doszło do przecieku na Instagramie, w którym można było zauważyć jednego z braci Neffati. Okazał się on trafny i obaj tiktokerzy zawalczą na nadchodzącej gali.

Walka 2 vs 2 na FAME MMA 15!

Ich rywalami będą Radosław “Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak. Co ciekawe, na konferencji wspomniano, że ten pojedynek będzie jednorundowy. Na więcej informacji musimy zaczekać.

Zobacz: Oficjalnie: Znamy datę i miejsce gali FAME MMA 15! Wystartowała sprzedaż biletów!

Bracia Jamil i Jamel nagrywają rozrywkowe TikToki, które docierają do milionów fanów. Zgromadzili na platformie aż 18 mln obserwujących, a najpopularniejsze filmiki mają ponad 40 mln wyświetleń!

Radek “Warjat” to z kolei youtuber, który zgromadził nieco ponad 50 tys. subskrypcji. Jego program Radek Warjat Show subskrybuje natomiast niecałe 70 tys. subskrybentów. Jego partner Patryk Woźniak ma na Instagramie prawie 300 tys. followersów.

Walka 2 na 2 wraca do arsenału FAME
Bracia Neffati vs Warjat Radek x Woźniak!
Zasady walki przedstawimy w osobnym poście

Walka 2 na 2 wraca do arsenału FAME 😎Bracia Neffati vs Warjat Radek x Woźniak!Zasady walki przedstawimy w osobnym…

Posted by FAME MMA on Wednesday, July 20, 2022

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis