MMA PLFENPiękny gest zawodnika po walce na FEN 37! Piotr Kuberski prosi o wsparcie chorej dziewczynki!

Piękny gest zawodnika po walce na FEN 37! Piotr Kuberski prosi o wsparcie chorej dziewczynki!

To piękny gest zawodnika po walce na trwającej gali FEN 37! Piotr Kuberski najpierw pokonał na pełnym dystansie Krystiana Bielskiego, a potem poprosił fanów o wsparcie chorej dziewczynki!

Piotr Kuberski

Kuberski mimo poważnej kontuzji kolana zdołał przewalczyć trzy rundy z piekielnie trudnym rywalem, jakim jest Krystian Bielski. Zawodnik ten nie dość, że wygrał swoją walkę decyzją sędziów, to w wywiadzie po walce poprosił fanów o wsparcie zbiórki dla chorej dziewczynki – Basi Karwańskiej.

Piękny gest zawodnika po walce na FEN 37! Piotr Kuberski prosi o wsparcie chorej dziewczynki!

Ta urodziła się bez jednej komory serca. Rodzice zbierają na jej leczenie gromadząc środki na portalu siepomaga.pl.

Link do zbiórki -> TUTAJ.

Opis zbiórki chorej Basi, bo to ona w tej wiadomości jest najważniejsza:

Kiedy usłyszeliśmy, że nasza córeczka ma chore serduszko, myśleliśmy, że umrzemy ze strachu, ale przecież nie mieliśmy czasu na to, by rozpaczać. HLHS – brak jednej komory serca. Trzeba było działać jak najszybciej i podjąć się operacyjnego ratowania córeczki w 3 etapach. Już pierwsze dwa, które przeprowadzono w wieku niemowlęcym, dały nam sporo komplikacji. Najtrudniejszy jednak miał okazać się ten trzeci, ostatni… 


19 października 2021 r. na sali operacyjnej doszło do udaru, który zaatakował obie półkule mózgu. Brak kontaktu, paraliż, niemoc – to wszystko działo się w zatrważającym tempie. Doznaliśmy szoku, był ogromny ból płacz, żal i słowa lekarza, który stwierdził, że ona z tego nie wyjdzie…

Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu. Basia wciąż jest z nami i każdego dnia walczy o odzyskanie utraconych umiejętności. Na chwilę obecną wciąż jesteśmy w szpitalu, ale po wyjściu czeka nas nieskończona ilość wizyt u specjalistów – lekarzy i fizjoterapeutów. NFZ finansuje tylko kilka godzin w tygodniu, a to zdecydowanie zbyt mało. Każdy rehabilitant to powie. Praca musi się odbywać właściwie codziennie, nie ma innej drogi… Aż strach pomyśleć ile to wszystko będzie kosztowało, dlatego też prosimy o pomoc i wsparcie!

Dobro powraca, a Basieńka ma przecież przed sobą całe życie! Widzimy, że bardzo cierpi. Boi się lekarzy, nie jesteśmy pewni, co przyniesie kolejny dzień. Dla Basi będzie potrzebny na pewno dodatkowo psychoterapeuta, bo córeczka blokuje się do innych, nieznajomych lekarzy. Noce są koszmarne. Budzi się co pół godziny, krzyczy, jest niespokojna… Proszę, pomóżcie nam zrzucić z siebie w tym wszystkim choć jeden ciężar – ten finansowy.

Rodzice Basi

Zobacz także:

FEN 37 – wyniki

Organizacja Fight Exclusieve Night przygotowała najmocniejszą rozpiskę w swojej historii. Czekają nas m.in. aż cztery mistrzowskie walki, w których zobaczymy takich zawodników jak Mateusz Rębecki, Dominik Zadora, Szymon Bajor czy Cezary Oleksiejczuk.

“Zaleś” składa kondolencje rodzinie po tragicznej śmierci Artura Walczaka! Widzieliście?

To smutny dzień w świecie polskich sportów walki. Po ponad miesięcznej walce o życie, Artur Walczak odszedł w szpitalu.

The War 3: Takiego wywiadu po gali w Polsce jeszcze nie było! ”Z podwórka jestem ku**a! [WIDEO] Co wy na to?

Jesteśmy po trzeciej edycji The War, która dostarczyła dużo emocji. Pojedynki na gołe pięści jak zawsze należały do krwawych i twardych. Jeden z uczestników zaskoczył nawet dziennikarza swoimi emocjami i wypowiedzią w klatce. Takiego wywiadu jeszcze po gali w Polsce nie było.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis