MMA PLUFCPiękne zachowanie zawodnika UFC! Sean O’Malley rozdawał 100 dolarów nieznajomym! [WIDEO] 

Piękne zachowanie zawodnika UFC! Sean O’Malley rozdawał 100 dolarów nieznajomym! [WIDEO] 

Takie zachowanie się chwali! Sean O’Malley (15-1) zawodnik UFC daje bardzo dobry przykład dla młodzieży i nie tylko. Sean postanowił w Święta rozdawać w  supermarketach pieniądze potrzebującym.

O’Malley

O ”Sugarze” jest ostatnio naprawdę głośno. Niewykluczone, że 27-latek już w przyszłym roku stanie przed dużymi pojedynkami w kategorii koguciej. Mimo wszystko Sean nie chce za wszelką cenę się śpieszyć i spokojnie prowadzi zawodową karierę.

O’Malley ostatni pojedynek stoczył na gali UFC 269. Sean już pod koniec pierwszej odsłony znokautował bardziej doświadczonego Rauliana Paive.

Piękne zachowanie!

Brawo Sean O’Malley (15-1)! Tak trzeba określić ostatnie zachowanie zawodnika UFC. 27-latek w Święta postanowił rozdawać pieniądze potrzebującym.

Wszystko możecie zobaczyć w nagraniu, które pojawiło się na kanale Seana:

Zobacz także:

Marcin Najman chce zorganizować galę w Tajlandii i zmierzyć się na niej z… Mateuszem Borkiem! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! ”El Testosteron” w mediach społecznościowych wyznał, że chciałby piątą edycję MMA VIP zorganizować w Tajlandii. To nie koniec, bo chciałby na niej zmierzyć się z Mateuszem Borkiem! Po tych słowach powstała istna burza w komentarzach.

Dymy! Doszło do pierwszej konfrontacji słownej Kazika z Żuromem! [WIDEO] Widzieliście?

Nie brakowało mocnych słów i pytań z obu stron. Mówimy o nowej konfrontacji słownej pomiędzy Wojciechem Ochnickim, a Andrzejem Żuromskim. Wszystko na to wskazuje, że do ich starcia dojdzie w 2022 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis