MMA PLAkop SzostakPiękne zachowanie zawodnika KSW! Akop Szostak przekazuje dużą kwotę na pomoc Ukrainie!

Piękne zachowanie zawodnika KSW! Akop Szostak przekazuje dużą kwotę na pomoc Ukrainie!

Takie zachowanie się chwali! Akop Szostak (4-4) w mediach społecznościowych zdradził, że wpłacił dużą kwotę, aby pomóc Ukrainie. Reprezentant WCA Fight Team zachęca wszystkich swoich obserwatorów do pomocy.

Szostak

Akop Szostak swoją przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w roku 2015 i był to debiut niezwykle udany – Akop błyskawicznie znokautował swojego rywala już w pierwszej minucie starcia.

33-latek w ostatnim pojedynku wrócił do organizacji KSW. Było to starcie z Szymonem Kołeckim. Szostak przegrał po 45-sekundach.

Brawo!

Piękne zachowanie! Akop Szostak (4-4) postanowił wpłacił 50 000 zł na rzecz pomocy na Ukrainie.

Zawsze staramy się wspierać innych na tyle ile możemy. 50 000 to kwota, którą sami wpłacamy na dobry początek. Ci z was, którzy nas obserwują, wiedzą o czym mówimy. Tym razem uważamy, że nie możemy być obojętni na to co dzieje się tuż za granicami naszego kraju. Trzeba działać! Postanowiliśmy założyć zbiórkę, by wspomóc naszych sąsiadów w tej nierównej walce.👉https://pomagam.pl/szostakidlaukrainy👉 Dołączcie do Nas i pomóżmy razem!! Wojna nigdy nie jest dobra. Dla nikogo. Cierpią dzieci, kobiety, mężczyźni, całe rodziny, zwierzęta.Każdy pomaga jak może. Ktoś finansowo, ktoś w transporcie, ktoś mentalnie. KAŻDA POMOC CENNA. Jeśli ktoś może tutaj wspomóc, nawet symboliczną złotówką, będziemy szczęśliwi i wdzięczni, że razem możemy coś zmienić.Nawet jeśli całego świata nie zbawimy. Zbiórkę zaczęliśmy od własnej wpłaty. Abyście wiedzieli, że to nasze wspólne działania i nie prosimy was wyłącznie o wsparcie, lecz również jesteśmy w nim aktywni.

Zawsze staramy się wspierać innych na tyle ile możemy. 50 000 to kwota, którą sami wpłacamy na dobry początek. Ci z…

Posted by Akop Szostak on Sunday, February 27, 2022

Tak nielubiany przez twitterową społeczność MMA, Akop Szostak, wpłacił właśnie 50 000 zł na rzecz pomocy na Ukrainie. Każdy, kto zna Akopa osobiście, wie, że jest to osoba, na którą zawsze można liczyć i po prostu fajny, normalny, empatyczny gość. Szacun za taki gest 👌🏻

Zobacz także:

Doszło do pierwszego face to face! Martyn Ford nie wytrzymał! [WIDEO] Widzieliście?

Już drugiego kwietnia w Wielkiej Brytanii dojdzie do wyczekiwanej walki Martyna Forda. Brytyjczyk podczas Celebrity Boxing zmierzy się z Sajadem Gharibi. Doszło też do pierwszego face to face, przy którym nie brakowało tak zwanych dymów.

Różalski o Murańskim: Arek młodszy zawodnik nie potrafił znokautować starszego Pana! Zaskoczeni?

Jeden z najbardziej znanych polskich zawodników wagi ciężkiej Marcin Różalski został zapytany o konflikt Jacka Murańskiego z Konradem Niewolskim. Różalski skomentował rozwój Mateusza Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis