MMA PLFAME MMAPiękne zachowanie mistrza FAME MMA! Malczyński uratował psiaki przed katem!

Piękne zachowanie mistrza FAME MMA! Malczyński uratował psiaki przed katem!

Takie zachowanie się chwali. Dawid Malczyński uratował psiaki przed katem. W tym momencie mistrz organizacji FAME MMA przeprowadza zbiórkę, która ma pomóc zwierzętom.

Malczyński pas FAME MMA zdobył już w debiucie. Było to zwycięstwo po jednogłośnej decyzji sędziów z Adrianem Polańskim. Malczyński już w tym momencie może popisać się rekordem czterech zwycięstw i jednej przegranej. Przed czasem udało się zakończyć walkę z Tomaszem Olejnikiem oraz potężnym włodarzem – Wojciechem Golą.

Dawid Malczyński wraca do klatki podczas jubileuszowej 10-edycji. W maju zobaczymy trylogię z Adrianem Polańskim. W tym momencie wynik ich walki to jeden-jeden. Ostatnią walkę w Newcastle wygrał Polański.

Piękne zachowanie mistrza FAME MMA!

W ostatnich dniach powstała burza po materiale youtubera ”Krakersa”, który rozmawiał z nieznajomym. Podczas nagrania można było zauważyć, że mężczyzna znęca się nad psem.

Fani youtubera chcieli nagłośnić sprawę. Do akcji podłączył się Dawid Malczyński, który chciał szybko zdobyć adres mężczyzny znęcającego się nad psem. Udało się, lecz nie było to łatwe, ponieważ mały szczeniak nie mógł zostać zabrany bez matki. W tamtej chwili policja również nie zauważyła żadnych nieprawidłowości.

Malczyński nie zamierzał odpuścić! Przynosiło to owocny skutek, ponieważ psiaki zostały odebrane mężczyźnie. Dawid poinformował o wszystkim w mediach społecznościowych.

Pamiętacie akcje poszukiwania tego typa który znęcał się nad szczeniakiem kilka dni temu? To psy zostały już mu odebrane, i teraz potrzebna jest zbiórka na hotel dla zwierząt, sterylizacje oraz dobra karmę dla matki szczeniaka, udało się zabrać temu smieciowi te pieski a tera trzeba coś kopsnąć na nowy początek 💪🏻😀

Pamiętacie akcje poszukiwania tego typa który znęcał się nad szczeniakiem kilka dni temu? To psy zostały już mu…

Posted by Dawid Malczyński on Sunday, March 14, 2021

Zobacz także:

Rywal Pudziana to gwiazda w swojej ojczyźnie! Wiedzieliście?

Maciej ”Kołcz” Łuczkowski i Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy KSW byli gośćmi Marcina Wrzoska oraz Łukasza Zaborowskiego w programie ”The Champ & The Coach” na Kanale Sportowym. Była w nim mowa Serigne Ousmane Dia (2-0), który już w najbliższą sobotę zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (13-7).

Popek Monster pokazał rękę po operacji! Kiedy wróci?

Popek Monster (4-4) nie będzie dobrze wspominał ostatniego okresu. Popularny raper z Legnicy jest już po operacji.