MMA PLboks tajskiPiękne zachowanie legendy tajskiego boksu! Sami zobaczcie! [WIDEO]

Piękne zachowanie legendy tajskiego boksu! Sami zobaczcie! [WIDEO]

Foto: Banchamek Gym

To jest piękne zachowanie! Buakaw Banchamek niekwestionowana legenda tajskiego boksu pomaga w powodziach, które stanowią bardzo duży problem na terenie Tajlandii. 

Buakaw Banchamek i Saenchai to bez wątpienia największe ikony tajskiego boksu! 38-latek na swoim koncie ma mnóstwo osiągnięć. Wielki i jakże silny Banchamek jest chociażby dwukrotnym mistrzem K-1 MAX, trzykrotnym mistrzem w tajskim boksie czy mistrzem świata w shoot boxingu.

Reprezentant Tajlandii może popisać się kapitalnym rekordem w tajskim boksie. Buakawa bilans to 238 zwycięstw (w tym 71 nokautów), 24 porażki i 12 remisów. Banchamek aktualnie ma passę siedmiu zwycięstw z rzędu. W poprzednim roku odnotował trzy starcia, w tym dwa zakończył przed czasem. Buakaw walczył na całym świecie – Stany Zjednoczone, Francja, Japonia, Białoruś, Czechy czy chociażby Anglia.

Piękne zachowanie legendy!

Buakaw Banchamek ma dobre serce! Legenda tajskiego boksu pomaga ludności, która jest dotknięta następnymi powodziami. Zobaczcie zdjęcia oraz filmiki mistrza!

พายุลูกใหม่กำลังเข้าอีสาน ช่วยกัน ก่อน พี่น้องพิมาย โคราช

Posted by Banchamek Gym (Buakaw Banchamek, บัวขาว บัญชาเมฆ) on Sunday, October 25, 2020

วันนี้ 25 ตุลาคม 2563 พี่บัวขาว ร.ต.สมบัติ บัญชาเมฆ จะเดินทางลงพื้นที่ ไปช่วยเหลือผู้ประสพภัยน้ำท่วม และให้กำลังใจ…

Posted by Banchamek Gym (Buakaw Banchamek, บัวขาว บัญชาเมฆ) on Saturday, October 24, 2020

Dzisiaj, 25 października 2020 roku, porucznik Sombat Banchamek wybierze się w tereny dotknięte powodziami aby pomóc ofiarom kataklizmu. Banchamek zachęca też pracowników pomocy humanitarnej pracujących w dystrykcie Phimai w prowincji Nakhon Ratchasima, aby dołączyli do misji TMB 21 i udali się do miasta Korat, aby pomóc ofiarom powodzi. Po co są żołnierze? Żołnierze są po to, aby pomagać obywatelom Tajlandii. Buakhao wraz z oddziałami wojsk oraz wolontariuszami pojadą do miasta Korat, do swoich braci, który zostali dotknięci ostatnimi powodziami.

เป็นกำลังใจให้ พี่น้องที่ประสพภัย ทั่วประเทศครับวันนี้ วันนี้ 25 ตุลาคม 2563 🇹🇭♥️พี่หมวดบัวขาว พร้อมกำลังพลทหาร จิตอาสา และอาสาสมัคร ทุกภาคส่วน ลงพื้นที่ พี่น้องชาวโคราชที่ประสบอุทกภัย อ.พิมาย จ.นครราชสีมา

Posted by Banchamek Gym (Buakaw Banchamek, บัวขาว บัญชาเมฆ) on Sunday, October 25, 2020

Zobaczcie akcji mistrza, który od zawsze budzi wielki respekt:

Zobacz także:

Bob Sapp w FAME MMA? Tego nie możemy wykluczyć!

Jak się okazuje był już pomysł Boba Sappa w FAME MMA. Niewykluczone, że ten pomysł wróci w niedalekiej przyszłości

To byłoby bombowe zestawienie na KSW! Jak typujecie?

Niewykluczone, że już w listopadzie dojdzie do hitowego zestawienia. Roberto Soldić zmienia kategorie wagową, ponieważ nie widzi większych wyzwań w wadze półśredniej