MMA PLArchiwumBoksPiękne zachowanie! Laura Grzyb po walce pociesza zrozpaczoną rywalkę! [WIDEO]

Piękne zachowanie! Laura Grzyb po walce pociesza zrozpaczoną rywalkę! [WIDEO]

Laura Grzyb (10-0, 3 KO) ma za sobą kolejne bardzo ważne zwycięstwo. Cel naszej reprezentantki jest jeden – walka o mistrzostwo świata. Grzyb następnym zwycięstwem przybliżyła się do tego celu. Po walce Laura pociesza zrozpaczoną rywalkę.

Grzyb

Grzyb wystąpiła wczoraj w main evencie Knockout Boxing Night 30 w Jastrzębiu-Zdroju. 27-latka pewnie jednogłośną decyzją sędziów po 10 rundach pokonała Stevi Levy (9-2, 0 KO) z Wielkiej Brytanii. Tym samym Polka po raz pierwszy obroniła tytuł mistrzyni Europy wagi koguciej.

Tytuł wywalczony został w tym roku w Rzeszowie. Laura po całym dystansie wygrała z twardą i mocną włoszką – Marią Cecchi. 

Grzyb pociesza rywalkę!

Na kanale ringpolska.pl pojawiło się nagranie po main evencie Knockout Boxing Night 30. Laura Grzyb (10-0, 3 KO) pocieszała zrozpaczoną rywalkę.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Laura pociesza zrozpaczoną rywalkę Stevi Levy

🥲 Laura Grzyb – BOKS pociesza zrozpaczoną rywalkę Stevi Levy po walce o mistrzostwo Europy

Posted by ringpolska.pl on Saturday, October 7, 2023

To był jeden z najlepszych występów Laury w dotychczasowej karierze. Polka udowodniła swój naprawdę duży potencjał. Grzyb od samego początku ruszyła i stawiała warunki. Brytyjka próbowała z czasem odpowiadać, ale nie mogła znaleźć momentu, aby zmienić przebieg walki. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis