MMA PLDon KasjoPiękne zachowanie króla FAME MMA! Don Kasjo oddaje koszulkę na licytację!

Piękne zachowanie króla FAME MMA! Don Kasjo oddaje koszulkę na licytację!

Świetna sprawa! Wczoraj informowaliśmy was o pięknym zachowaniu Marcina Dubiela,a dziś pora o… ”Don Kasjo”. Gwiazda FAME MMA zdecydowała, że koszulkę ze swojej ostatniej walki przekaże na licytację.

Do ostatniej walki Kasjusza Życińskiego doszło dwudziestego pierwszego listopada na FAME MMA 8. Było to zestawienie zakontraktowane w formule bokserskiej w małych rękawicach. Nie tego kibice oczekiwali.. ”El Testosteron” obalił, wyprowadzał ciosy w parterze, a na koniec zaatakował niskim kopnięciem. Musiało zakończyć się to dyskwalifikacją już w pierwszej rundzie.’

Piękne zachowanie gwiazdy FAME MMA!

Brawo! Kasjusz Życiński zdecydował, że koszulkę z ostatniej walki przekaże na licytację. Zawodnik z Iławy chce pomóc Grzegorzowi Czerek, który potrzebuje pieniędzy na rehabilitację.

LICYTACJA KOSZULKI FAME OD @donkasjo NA RZECZ MOJEJ REHABILITACJI

Dziękuje z całego serca tobie @donkasjo za pomoc,dziękuje każdej osobie która pomaga mi w walce o powrót do samodzielności,do życia.Dziękuje za każda zlotowke ,za filmiki ,rzeczy na licytacje.Tylko dzięki wam mogę ja mieć.

LICYTUJEMY W KOMENTARZACH DO 27.01 Do godz .20
Cena wywoławcza 80 zł ( godzina rehabilitacji)

”Don Kasjo” następny pojedynek ma stoczyć jeszcze przed wakacjami. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” postawił warunek organizacji FAME MMA. Najbliższy przeciwnik musi być z UFC, bo w innej sytuacji nie będzie już żadnej jego walki.

Zobacz także:

Gorąco na linii Szpilka-Różański! Widzieliście?

Robi się gorąco. Już niebawem ogłoszenie następnej walki Artura Szpilki

Brawo! Gwiazda FAME MMA zrobiła na was wrażenie?

To jest piękne zachowanie. Gwiazda FAME MMA oddaje pieniądze z PPV na hospicjum dla dzieci