MMA PLFAME MMAPiękne zachowanie gwiazdy FAME MMA! Raper pomaga fundacji!

Piękne zachowanie gwiazdy FAME MMA! Raper pomaga fundacji!

Takie zachowania się chwali! Popek Monster (4-4) przekazał koszulkę z autografem dla Fundacji Poland 21 c. ”Król Albanii” pomógł 14-letniemu Szymonowi, który miał poważny wypadek. Licytacja zakończyła się w niedzielę.

42-latek swój ostatni pojedynek stoczył piątego września. Był to debiut w organizacji FAME MMA. ”Król Albanii” w walce wieczoru zmierzył się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Popek bez większych problemów zdobył obalenie, ale nawet mając dominującą pozycję nie mógł znokautować rywala, który co jakiś czas odpowiadał – czym zyskał w oczach komentatorów i fanów. Popek Monster poszedł po technikę kończącą (balachę) i przy poprawieniu uzyskał upragniony rezultat. Trzeba dodać, że było to pierwsze zwycięstwo Popka przez poddanie (techniką parterową).

Popek Monster pomaga!

Popek Monster postanowił, że da na licytację koszulkę ze swojej ostatniej walki wraz z autografem. Gwiazda FAME MMA tym samym pomaga 14-letniemu Szymonowi, który miał poważny wypadek.

Zobaczcie ile udało się uzbierać – [TUTAJ]

To nie koniec, bo poza licytacją również jest szansa, aby dalej kontynuować pomoc dla Szymona. Pomagajmy!

Szanowni Państwo,
zapraszamy serdecznie do licytacji absolutnie niespotykanej pamiątki. ORYGINALNY strój Popek Monster, który służył w wygranej walce Fame MMA ze Stiflerem. na życzenie zwycięzcy aukcji autograf na stroju z osobistą dedykacją od Popek Monster oraz certyfikat autentyczności od naszej fundacji.
Środki z licytacji zostaną w całości przekazane na pomoc dla Szymka. Szymek to 14-latek, który walczy ze skutkami poważnego wypadku. Tylko długotrwała rehabilitacja pomoże mu odzyskać życie, zdrowie i sprawność. Więcej o Szymku pod adresem facebook(kropka) com/301169233728795
Jeżeli chcesz pomóc Szymkowi, a nie interesuje Cię licytacja, prosimy wpłać drobną darowiznę na konto naszej fundacji:
68 1020 1185 0000 4802 0278 2654 – tytułem: Darowizna dla Szymka

Zobacz także:

Kim jest Don Kasjo? Poznajcie jego historię w boksie olimpijskim!

Pojawia się sporo pytań o sukcesy Kasjusza Życińskiego w boksie olimpijskim. Postanowiliśmy wam to ułatwić. Poznajcie tą historię

Co tu się wydarzyło? Kita daje nauczkę podopiecznemu!

Lekcja pokory! Zobaczcie co zrobił Michał Kita ze swoim niesfornym uczniem