MMA PLUFCPiękne zachowanie byłego mistrza UFC! Pereira wrócił do faweli, aby pomóc potrzebującym! [WIDEO]

Piękne zachowanie byłego mistrza UFC! Pereira wrócił do faweli, aby pomóc potrzebującym! [WIDEO]

Takie zachowanie się chwali! Alex Pereira (8-2) wrócił do faweli, aby pomóc potrzebującym. Wszystko wskazuje na to, że Brazylijczyk w swoim kolejnym pojedynku zawalczy o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej, a jego przeciwnikiem będzie Jiri Prochazka (29-3-1). 

Pereira

Czech tytuł wywalczył po kapitalnym boju z Gloverem Teixeirą, gdzie nie brakowało zwrotów akcji. Prochazka miał stanąć do pierwszej obrony pasa, lecz doznał kontuzji, która wykluczyła go na dłuższy okres. Prochazka zdecydował, że zwakuje tytuł.

“Poatan” po trzech zwycięstwach dostał szansę mistrzowską. Była to kolejna walka z Israelem Adesanyią, ale tym razem w formule MMA. Brazylijczyk przegrywał na punkty, ale wykorzystał okazję i w piątej odsłonie zastopował rywala. Na gali UFC 287 doszło do natychmiastowego rewanżu. Alex stracił tytuł. Israel w drugiej rundzie znokautował odwiecznego rywala.

Brawo!

Alex Pereira (8-2) postanowił wrócić do miejsca, gdzie się wychowywał. Brazylijczyk postanowił pomóc potrzebującym po ulewnych deszczach, które utrudniają życie mieszkańcom.

Całe nagranie poniżej:

Pereira po stracie tytułu przeszedł do wyższej kategorii wagowej. Alex wystąpił na UFC 291, gdzie zmierzył się z naszym reprezentantem Janem Błachowiczem. Brazylijczyk po całym dystansie wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis