MMA PLArtur SzpilkaPiękne zachowanie Artura Szpilki! Odwiedził legendę, która potrzebuje pomocy!

Piękne zachowanie Artura Szpilki! Odwiedził legendę, która potrzebuje pomocy!

Foto: laczynaspasja.pl

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) już niebawem stoczy swoją następną walkę! 31-latek popisał się pięknym zachowaniem. Czołowy bokser w naszym kraju odwiedził legendarnego Marka Piotrowskiego, który zmaga się w ostatnim czasie z poważnymi problemami ze zdrowiem.

”Szpila” następne pojedynki zamierza toczyć w kategorii ciężkiej i niewykluczone, że w ostatnim starciu u Andrzeja Wasilewskiego zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO).

Przypomnijmy, że Artur w ostatniej walce wrócił po latach do kategorii cruiser. W Łomży po dyskusyjnej decyzji sędziów pokonał Sergeya Radczenke. Wydaje się, że rewanż z Ukraińcem w tym momencie się tylko oddala.

Piękne zachowanie Artura Szpilki!

Artur Szpilka odwiedził legendarnego Marka Piotrowskiego, który zmaga się z poważnymi problemami ze zdrowiem. ”Szpila” nawołuje do pomocy!

Marek Piotrowski posiada mnóstwo sukcesów i tym samym zasłużył na miano polskiej legendy. Piotrowski był wielokrotnym zawodowym Mistrzem Świata w kickboxingu, ale również posiadał 1 dan karate kyokushin. Polak w kick-boxingu mógł pochwalić się rekordem 42 zwycięstw i 2 przegranych, w boksie 21 zwycięstwami w tym 11 przed czasem oraz 13 triumfami w karate kyokushin.

Marek Piotrowski musiał przedwcześnie zakończyć swoją barwną karierę z powodu problemów ze zdrowiem. Teraz 55-latek potrzebuje naszej pomocy w walce o zdrowie. Od samego początku Marek nie miał łatwo ze swoją chorobą. Były problemy z mową oraz poruszaniem się. Apelujemy i zapraszamy wszystkich do pomocy dla naszego mistrza! 

Zobacz także:

Ciężkie wyzwanie przed Różalem! Będzie zwycięstwo?

Marcin Różalski już niebawem wraca do rywalizacji. Zobaczcie co potrafi i kim jest jego najbliższy przeciwnik

Rafał Jackiewicz o FAME MMA! Chcielibyście zobaczyć tam Rafała?

Rafał Jackiewicz to jeden z najbardziej doświadczonych bokserów w naszym kraju. Rafał wyjawił swoje zdanie na temat szybko rozwijającej się organizacji FAME MMA