MMA PLJan BłachowiczPiękne wspomnienie wywiadu sprzed wielu lat! Błachowicz: Chcę zostać mistrzem UeFCe! [WIDEO]

Piękne wspomnienie wywiadu sprzed wielu lat! Błachowicz: Chcę zostać mistrzem UeFCe! [WIDEO]

Jan Błachowicz (27-8) zapisuje się w historii MMA! Polak podczas UFC 253 w Abu Dhabi został pełnoprawnym mistrzem kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” w drugiej odsłonie zdemolował Dominicka Reyesa (12-2).

W pierwszej rundzie mieliśmy dużo niskich kopnięć z obu stron. Polak już nie pierwszy raz pracował uderzeniami na tułów – co robiło wrażenie. Amerykanin co jakiś czas chciał zaskoczyć high-kickiem.

W drugiej odsłonie pojedynek zdecydowanie się otworzył. Błachowicz wchodził już w mocne wymiany i ruszał z prostymi. Reyes był w opałach – po mocnym kopnięciu na jego ciele zobaczyliśmy widoczne zaczerwienienia. Błachowicz jednym z potężnych ciosów naruszył rywala. ”Cieszyński Książę” wyczuł chwile i poszedł za ciosem. Był to idealny moment! Reyes na deskach, a Błachowicz kończy dzieła zniszczenia..

Piękne wspomnienie!

Jan Błachowicz (27-8) pojawił się w piątkowym magazynie ”Ring” w TVP Sport, gdzie było przygotowane piękne wspomnienie. Mowa tutaj o wywiadzie sprzed wielu lat, gdy nasz reprezentant dopiero zaczynał swoją karierę w mieszanych sztukach walki. Już w tamtym momencie Błachowicz wiedział co jest jego najważniejszym celem, do którego będzie dążył poprzez ciężką pracę.

Błachowicz aktualnie może pochwalić się passą czterech wygranych z rzędu – w tym trzech efektownie zakończonych przed czasem. Błachowicz w ostatnim czasie znokautował byłego mistrza wagi średniej Luke Rockohlda, Coreya Andersona oraz w sobotę wspomnianego Dominicka Reyesa.

Zobacz także:

Znany YouTuber jest przekonany, że pokonałby Tysona! Oszalał?

”KSI” jest przekonany, że po dobrych przygotowaniach pokonałby legendarnego Tysona. To jest dopiero szaleństwo..

Mateusz Gamrot czeka na nowego rywala! Będzie walka jeszcze w tym roku?

Miejmy nadzieje, że będzie nowy rywal i doczekamy się w tym roku debiutu Gamrota w UFC. Mateusz czeka i zapowiada, że jest gotowy na każde zastępstwo